Debreceni VSC-Epona - Békéscsabai Előre FC 4 : 0 17:00

DVSC-Epona - Békéscsabai EFC 4-0 (4-0)
    Debrecen, 5000 néző, V: Kiss B.

gólszerzők: Djurisic (18., 30., 45.), Dombi (33.)
    sárga lap: Sándor T. (43.), illetve Todorovic (51.), Stoica (61.)
    cserék: Szatmári helyett Madar Cs. (60.), Sira helyett Benczik (75.), Böőr helyett Frida (82.), illetve Kovács helyett Csepregi (46.), Raducu helyett Czipó (46.)
    jók: Téglási, Gojan, Bernáth, Sándor Cs., Dombi, Djurisic, illetve Major, Kulcsár, Stoica

A 12. percben Todorovic kapott labdát, a kifutó Téglási mellett is elrúgta, Sándor Cs. azonban a gólvonalról mentett. Hat perccel később Dombi harcolt a labdáért a jobb szélen, beadást Djurisic magasra ugorva, 4 m-ről fejelte a kapu jobb oldalába (1-0). A középkezdés után Szabados baloldali beadását Todorovic néhány lépésről lőhette kapura, de a kapus bravúrral védett, a kipattanó labdát pedig Stoica mellé fejelte. A 30. percben Sándor T. cselezgetett a csabai 16-os jobb oldalán, aztán átívelt a túloldalra, az érkező Djurisic kapásból lőtt a léc alá (2-0). Alig három perc telt el, amikor Sira emelt Dombi elé, aki betört a 16-osra, majd éles szögből a rövid sarokba lőtt (3-0). A 43. percben Sándor T. futtatta Böőrt, aki egyedül vezethette kapura a labdát, de nagy helyzetben az oldalhálóba lőtt. A 45. percben Sándor Cs. passzolt a bal oldalon felfutó Szatmárihoz, aki beadta a labdát, s Djurisic az ötös jobb sarkáról fejelt a bal alsó sarokba (4-0).

Az 53. percben Djurisic futott el a bal oldalon szinte az alapvonalig, majd önzetlenül középre akart gurítani Sirának, Baji bravúrral hárított. A 85. percben Stoica passzolt Kulcsárhoz, aki egyedül vehette át a labdát, de közeli lövését Téglási nagy bravúrral hárította.

Az esőtől felázott csúszós talajon félóra alatt eldöntötte a három pont sorsát a hazai csapat. Az egyébként is tét nélküli mérkőzésen a felszabadultan játszó hazaiak igazi közönségszórakoztató játékkal búcsúztatták az évadot, s lettek a vidék legjobbjai.