Debreceni Vasutas SC - Parmalat FC 1 : 2 13:00

gólszerzők: Arany (86.), illetve Keresztúri (17., 34. p.)
    sárga lap: Ilea (43.), Sándor T. (49.), illetve Németh (80.)
    jók: a Debreceni VSC-ből senkit nem lehet kiemelni, illetve Keresztúri, Zimmermann, Fodor, Németh, Lőrincz

Debreceni VSC:
    Horváth B. - Balogh, Földvári, Vadicska, Pető - Madar, Sándor T., Arany, Szathmári (Medvid, 64.) - Dombi, Ilea

Parmalat FC:
    Mitring - Varga, László, Németh, Lőrincz - Dubecz, Zimmermann, Keresztúri, Tóth N. (Dvéri, 60.) - Fodor I., Horváth F. (Jónás 82.)

Az első negyedórában bár meddő fölényben, de biztosan kezdeményezett a hazai csapat, ezt követően azonban teljesen megváltozott a játék képe. A 17. percben Keresztúri középen kilépett a védők között, s 14 m-ről laposan a hálóba lőtt (0-1). A DVSC mintha megkővült volna a góltól, a vendégek pedig egyre bátrabban és határozottabban játszottak. A 34. percben Fodor beadásából ismét Keresztúri volt eredményes (0-2). A teljesen szétzilálódott debreceni védelem mellett Horváth F. és Tóth N. előtt nyílt gólszerzési lehetőség, de kimaradtak a helyzetek.

A második félidő hazai támadásokkal kezdődött. Előbb Sándor T. fölé lőtt, majd utána középen kitört, a védők lökték, s emiatt nem tudta pontosan helyezni a labdát. Után Dombi futott el a jobb oldalon, beadását Arany 5 m-ről a bal kapufa tövére fejelte. A Parmalat elsősorban a védekezéssel törődött, a debreceniek támadásai pedig továbbra is tervszerűtlenek voltak. A 86. percben Ilea balról beadott, a labda elgurult a kifutó Mitring mellett, Arany közelről nem hibázott (1-2).

A hazai csapat őszi leggyengébb mérkőzésén megérdemelt vereséget szenvedett a tabella utolsó helyén álló Parmalat FC-től.