2. 1967-es futballnapló: 35.200
  3. dbu.dk: 35.200

1. avatar: Longinus
    2023.03.06, 17:32
    képDánia kezdőcsapata az álló sor balról: B.S. Hansen, Möller, J.J. Hansen, Sandvad, Sondergaard, Le Fevre. Guggol: Johnny Hansen, Worbye, Nielsen, Bjerre, Laudrup.képAlbert gólja.képBene gólja. Képek: Régi Idők Focija Facebook

2. avatar: fgymat
    2009.05.23, 06:48
    Az előző találkozón, itthon 6-0 arányban győztünk, így a vendéglátók célja elsősorban az újabb nagyarányú vereség elkerülése volt. Dániában egyébként is úgy tekintettek válogatottunkra, mint a csoport küzdelmeinek biztos nyertesére.

Játékunk ugyan nem volt mindent elsöprő, de a győzelemhez egy pillanatig sem fért kétség. Mindkét félidőben sokkal jobban játszottunk, mint a hazaiak. Most is nagyon sok helyzetünk maradt kihasználatlanul, de még így is jutott félidőnként egy gól. Magabiztos játék, magabiztos győzelem.

A dán lapok nem győzték dicsérni válogatottunk játékát. Különösen Albert kapott sok elragadtatott jelzőt és nem elsősorban gólja, hanem leginkább rendkívüli szervezőkészsége és ötletessége miatt.