Svédország - Magyarország 6 : 2

1. avatar: fgymat
    2009.05.16, 17:38
    A svédek ellen ezúttal súlyos vereséget szenvedtünk. Ettől nagyobb arányban csak egyszer kaptunk ki tőlük...

Rendkívül fáradt magyar csapat lépett pályára. Enerváltan játszott a csatársor is és a védelem is. Már az első percekben látszott, hogy baj lesz. Johansson gyors vezetéshez juttatta a hazaiakat és nem is elégedett meg ennyivel. Védelmünk egyszerűen tehetetlennek bizonyult vele szemben. Újra és újra a kapunk előtt volt és olyankor lőtt is. A félidő végére már háromszor talált a hálónkba.
    A második játékrész úgy folytatódott, ahogy az első abba maradt. Jött Johansson és lőtt egy újabb gólt. Mesternégyes. (Lemondtunk volna róla.) Még mindkét oldalon született 2-2 találat és örültünk, hogy vége...

A csatársor gyengesége és benne Orth szinte észrevehetetlen játéka súlyosbította a védelem gyengélkedését. Pedig a svéd védelem sem remekelt, hiszen még a ritkán futó, vérszegény magyar akciókkal is meglehetett zavarni. Csak Jeny volt dícsérhető, már megint.