hivatalos, barátságos válogatott mérkőzés
  2. hem.passagen.se: 15.752

1. avatar: fgymat
    2009.05.16, 09:42
    Mindkét gólt magyar játékos szerezte, mégis csak döntetlen lett a végeredmény.
    Már az első félidőben is mi voltunk fölényben, de a svéd kapu előtt, valahogy "megbénultak" a csatárok. A szélsők sorra vezették a támadásokat, de nem volt aki gólra váltsa az ígéretes helyzeteket. A játékrész végén azután egy hazai támadás utáni szögletbe Fogl III. belefejelt és a labda a kapuban landolt. Ezzel máris 1-0 lett az eredmény és nem a mi javunkra.
    A második félidőben mégínkább mi irányítottuk a játékot, de az eredményességgel továbbra is gondok voltak. Az egyenlítés végül egy erőteljes magyar támadás utáni rövid hazaadásból született. A svéd védő által hátra adott labdára Hirzer csapott le és a kapus mellett a kapuba lőtte.