Siófoki Bányász FC - Ecker-Stadler FC 1 : 1 19:00

Siófoki Bányász - Ecker-Stadler FC 1-1 (0-0)
    Siófok, 2500 néző, V: Vad

gólszerzők: Filipovic (65.), illetve Resko (50.)
    sárga lap: Ördög (7.), Sallai (11.), Perger (18.), illetve Schultz (3.), Holló (48.), Kovács Zs. (65.), Vasziljev (87.), Molnár Z. (78.)
    cserék: Kriston helyett Szabó Z. (60.), Ördög helyett Carajev (80.), Kirchmayer helyett Szabadi (48.), illetve Kovács Zs. helyett Farkas (70.), Jacsinkov helyett Demincsov (75.)
    jók: Bimbó, Sallai, Bozsér, illetve Nagy G. (a mezőny legjobbja), Molnár, Kertész

Siófoki Bányász:
    Posza - Kriston, Bimbó, Juhász, Perger - Sallai, Kovács B., Bozsér - Ördög, Filipovic, Kirchmayer (Szabadi, 40.)

Ecker-Stadler:
    Nagy G. - Kovács Zs., Vacsilja, Molnár Z., Kertész - Schultz, Jasinkov, Resko - Hleba, Jeremejev, Holló

Hatalmas lendülettel kezdtek a csapatok. Kemény összecsapásokkal estek egymásnak, sok volt a szabálytalanság. Negyedóra elteltével feljött a Siófok, átvette a játék irányítását, helyzeteket is teremtett, de Nagy Gábor két esetben is óriási bravúrral hárított. A játékvezető sokszor fölöslegesen állította meg a játékot, és osztogatta a sárga lapokat. A hazai csapat fölényben játszott, de helyzeteit sorra kihagyta.

Szünet után a vendégek kezdtek jobban, és az 50. percben egy jól eltalált szabadrúgásból Resko megszerezte a vezetést (0-1). Sorozatos támadások után Sallai nagyszerű átadásából a 65. percben Filipovic közelről egyenlített (1-1). Továbbra is nagy lendülettel támadott a Bányász, de a vendégek kiméletlenül és durván védekeztek.

A mutatott játék és a helyzetek alapján a hazai csapatnak gólokkal kellett volna a mérkőzést megnyerni, de a körülményes csatárok, valamint Nagy Gábor ezt meghiúsította.