Székesfehérvár, 6000 néző, V: Kurmai

gólszerző: Tiber (64.)
    sárga lap: Korsós (19.), Gőgh (43.), Csató J. (64.), illetve Salacz J. (54.)
    piros lap: Gőgh (82.)
    csere: Nagy L. helyett Puskas (90.), Földes helyett Vincze (49.), illetve Fodor helyett Szarvas (a szünetben), Mracskó helyett Csató (54.), Salagean helyett Cseke (74.)
    jók: Szalai, Bekő, Salacz J., Árki, illetve Lakos, Somogyi, Szarvas

Gázszer:
    Kövesfalvi - Salacz J., Szalai, Lőrincz, Salacz Z. - Nagy, Árky, Bekő, Medvid - Földes, Tiber

Győr:
    Molnár - Stark, Lakos, Korsós, Salagean - Somogyi, Mracskó, Fehér, Fodor - Ferenczi, Gőgh

Jobban kezdett, agresszívebben játszott a Gázszer, a győriek csak az első félidő hajrájában jutottak lehetőséghez. Ekkor viszont Fehér hibázott. Adósak maradtak a góllal az egyébként fegyelmezettebben játszó újonc fehérváriak is, akiknek a jól tömörülő győri védőfalat az első 45 percben nem sikerült áttörniük.

A második 45 percben már jóval többet mutatott mindkét gárda, így is az 55. percig kellett várni az első helyzetre. Ekkor a győri Fehér gurított közelről a bal sarok mellé. Ezután egyértelmű fölénybe kerültek a hazaiak és ezt a 64. percben gólra is váltották. Medvid beadását a gólkirály-jelölt Tiber 5 méterről a kapuba fejelte (1-0). Ezután néhány támadással próbálkoztak a győriek is, de igazi helyzetig nem jutottak el Korsósék, sőt, a 84. perctől Gőgh szabálytalansága miatt emberhátrányban kellett befejezniük a hátralévő időt.

Az alig közepes színvonalú mérkőzésen megérdemelten jutott a három pont birtokába a Gázszer FC.