sárga lap: Gusatu (20.), Kovács B. (68.), Komlósi (41.), illetve Pető (16.)

MTK:
    Babos - Komlósi, Kuttor, Szamosi, Elek - Erős, Illés, Halmai (Egressy, 69.), Madar - Kenesei (Schindler, 80.), Gusatu (Balaskó, 88.)

Újpest:
    Bíró - Kovács B., Szlezák, Tamási, Lőw (Véber, 84.) - Szélesi (Kopunovics, 72.), Pető, Dvéri, Tóth N. - Tokody, Kovács Z.

14. perc: Komlósi az álmélkodó védők között Gusatu elé játszott, aki 10 m-ről estében lőtt, és Bíró csak nagy bravúrral, lábbal tudott szögletre menteni.
    23. perc: Kenesei 25 m-es szabadrúgása centiméterekkel ment a kapu fölé.
    31. perc: Tamási hosszan előrevágott labdájára a késlekedő Elek mellett Tokody csapott le, teljesen egyedül vezethette a labdát Babos kapujára, de lövés helyett ívelt, és Babos könnyen hárított.
    33. perc: Tóth N. ballal váratlanul lövésre szánta el magát, labdája a felső lécről pattant a mezőnybe.
    52. perc: Elek ívelt a bal szélről középre, az újpesti védelem és Bíró kapus egymásra várt, s a közbeugró Gusatu fejjel 6 m-ről a kapuba csúsztatta a labdát (1-0).
    58. perc: Kenesei lövése perdült meg egy védőn, így kerülhetett Gusatu elé, aki az ötösön nagy helyzetben lyukat rúgott.
    69. perc: Kovács B. átadásával Tokody ugrott ki a középcsatár helyén, de Babos kapus messzire kifutva a kapujából lábbal mentett az újpesti támadó elől.
    77. perc: Gusatu perdített Illés elé, aki egyedül ugrott ki középen, még Bírót is kicselezte, majd kissé kisodródva a bal kapufát találta el.
    82. perc: Dvéri hosszú labdájával Tóth N. lépett ki a védők sűrűjéből, Baboson is átemelte a labdát, majd nehéz szögből lőtt, de Komlósi a kapu torkából szögletre mentett.
    83. perc: Egressy került helyzetbe, de éles szögből leadott lövését Bíró a mezőnybe öklözte.
    87. perc: Nagy egyenlítési lehetőséget hibázott el az Újpest: kavarodást követően Tokody az ötösről lőhetett, de Babos ritkán látható nagy bravúrral belevetődött a labda útjába.
    90. perc: Ismét egyenlíthetett volna az Újpest, de Petőnek 4 m-ről leadott lövésébe Babos, a mezőny legjobbja szögletre hárított.
    92. perc: Illés perdítése után Balaskó egyedül törhetett kapura, de 10 m-es lövését Bíró lábbal hárította.

Bár az Újpestnek több gólhelyzete volt, mint a hazaiaknak, az MTK egy szerencsés góllal otthon tartotta a három pontot a nem túl színvonalas, de rendkívül küzdelmes mérkőzésen.