Zalahús-Zalaegerszegi TE FC - Ferencvárosi TC 0 : 0 17:00

sárga lap: Szabó II. (70.), illetve Tóth M. (45.), Földvári (52.)

ZTE:
    Vlaszák - Kocsárdi, Szabó I. (Strasszer 46.), Filó - Bonchis, Nagy L., Csóka, Szabó II. (Babati 84.), Balog - Sebők, Győri (Szabó Cs. 61.)

FTC:
    Szűcs - Lakos - Szűcs M., Crnomarkovics (Kovács B. 63.) - Földvári, Csoknyai, Nagy N. - Tóth M., Bárányos (Lilik 75.), Füzi Á. - Horváth P.

1. perc: Bonchis jobboldali beadását Győri száz százalékos helyzetben mellé fejelte.
    8. perc: Bonchis beadása után Sebők az ötösről azonban gyatrán mellé lőtt.
    10. perc: Bonchis 17 m-es lövését biztosan fogta Szűcs.
    20. perc: Kocsárdi hibája után Horváth P. került nagy helyzetbe, de 8 m-es lövését Vlaszák bravúrral védte.
    26. perc: Csóka a 16-oson belül becsúszva, az utolsó pillanatban tisztázott Tóth M. elől.
    36. perc: Crnmarkovics hibája után Győri lépett ki egyedül, de előbb a kifutó Szűcsbe lőtt, majd a visszapattanó labdát éles szögből az oldalhálóba vágta.
    40. perc: Tóth M. 5 m-es fejesét nagy bravúrral védte Vlaszák.
    65. perc: Bonchis 16 m-es lövése a bal kapufán csattant.
    68. perc: Sebők 17 m-ről lőtt a léc fölé.
    70. perc: Kocsárdi 20 m-es lövését biztosan fogta Szűcs.
    84. perc: Nagy L. cselezte be magát a 16-oson belülre, de 7 m-es lövését Szűcs hatalmas bravúrral védte.

A ZTE főleg az első félidőben számos gólhelyzetet alakított ki, már ekkor eldönthette volna a mérkőzést, de a legjobb helyzeteket is elhibázta. A második félidőben kiegyenlítettebbé vált a játék, ekkor is a hazaiaknak volt több lehetőségük. A látottak alapján a ZTE közelebb állt a győzelemhez.