Lombard FC Tatabánya - Ferencvárosi TC 2 : 1 17:00

Lombard FC Tatabánya-Ferencvárosi TC 2-1 (1-0)
    gólszerzők: Vincze I. (36.), Hornyák (68.), illetve Horváth (60., 11-esből)
    sárga lap: Mészöly (38.), illetve Váczi (7.), Füzi (32.), Csoknay (78.)

Lombard FC:
    Gelei - Hornyák, Mészöly, Szalma, Virág - Süveges, Árki, Jeremejev (Kovács A. 64.), Zsivóczky (Arany 81.) - Nagy S., Vincze I. (Kiprich 46.)

Ferencváros:
    Szűcs L. - Crnomarkovics, Lakos, Nagy N. - Kriston, Bárányos (Bükszegi 46.), Csoknay, Füzi - Horváth, Vén, Váczi (Rob 56.)

36. perc: Lakos óriási hibáját követően Vincze csapott le a labdára, és 11 m-ről a kimozduló Szűcs felett a bal sarokba emelt (1-0).
    60. perc: Egy kapu előtti kavarodás után Hanacsek úgy ítélte meg, hogy Hornyák kezéhez ért a labda, és 11-est ítélt. A büntetőt Horváth értékesítette (1-1).
    68. perc: Zsivóczky jobboldali szabadrúgását Hornyák 12 m-ről jobb lábbal a bal felső sarokba lőtte (2-1).
    85. perc: Kriston közeli lövését Gelei bravúrral védte.

A győzelmet jobban akaró hazaiak sikere teljesen megérdemelt. A vendégek a 90 perc alatt alig jelentettek veszélyt a Lombard kapujára.