Lombard FC Tatabánya - Győri ETO FC 3 : 3 14:30

2017.07.27, 15:14
    Tatabánya, 2000. október 21., szombat (tud) - Labdarúgó NB I, alapszakasz, 13. forduló, A-csoport:

Lombard-Győri ETO 3-3 (1-2)
    Tatabánya, 4000 néző, V: Szabó J.
    gólszerzők: Kovács A. (6.-11-esből), Vincze (71., 91.), illetve Vasas (13.), Baumgartner (18.), Rósa (56.)
    sárga lap: Árki (21.), Zsivóczky (84.), Goncalves (92.), illetve Posza (6.), Bognár (32.)

Lombard:
    Gelei - Hornyák, Cseri, Árki, Varga L. - Tüske (Nagy S., a szünetben), Kovács A. (Bajkusa, 59.), Jeremejev, Zsivóczky - Süveges (Goncalves, 78.), Vincze I.

Győri ETO:
    Posza - Bognár, Stark, Győri, Vasas - Mracskó, Kiser (Farkas, 48.), Rósa D. (Károlyi, 88.), Bajusz - Baumgartner, Balla M.

6. perc: Jeremejev pontosan indította a bal oldalon kilépő Vinczét, aki kicselezte Bognárt, de a kifutó Posza "elütötte". A jogos büntetőt Kovács A. a kapu jobb oldalába lőtte (1-0).
    13. perc: Vasas 17 m-es szabadrúgása után a labda Gelei kezéről először a bal kapufára, majd onnan a gólvonalon túlra pördült (1-1).
    18. perc: Kiser ugratta ki középen Baumgartnert, aki Geleit is kicselezte, majd 6 m-ről a kapu közepébe gurított (1-2).
    34. perc: a kapujából fölöslegesen kimozduló Gelei fölött Baumgartner 25 m-ről a felső lécre emelte a labdát.
    56. perc: Gelei ismét fölöslegesen futott ki 40 m-re a kapujából, ezt Rósa kihasználta és az üres kapuba lőtt (1-3).
    61. perc: Vasas 18 m-es bombája a bal kapufa tövén csattant.
    71. perc: Cseri 30 m-es átadását követően Vincze 8 m-ről a kapu bal oldalába lőtt (2-3).
    91. perc: Goncalves jobboldali átadása után Vincze 6 m-ről a kapu jobb oldalába lőtte a labdát (3-3).

Jó iramú változatos 90 percet láthattak a nézők. A házigazdák a rengeteget hibázó védelmüknek és Geleinek "köszönhetik", hogy egy ponttal meg kellett elégedniük.