Ferencvárosi TC - Videoton FC Fehérvár 5 : 0 19:00

2017.09.20, 14:37
    hangosbemondó beszólása milyen volt?
    -A Vasas-Debrecen állása 2-1. Mondhatnánk erre: Na és...? De ha azt mondom, hogy ZTE-UTE 1-0?
    Hangulat a tetőfokán!smiley))

Istenem, de szép volt! Mi még a lefújás után kb. negyed órával is hullámoztunk (hárman) az üres szektorban! Utána meg volt kis R-GO-ra táncolás az utcán!!! :o) De jó a kedvem!
    A Győrt is megverjük, meg mindenkit megverünk, aztán reszkess Európa!!! :o)
    Ma bemelegítésül megnéztem a Fradi-Anderlecht utolsó negyed óráját videóról; csak hogy lélekben is készüljek... :o)
    Hajrá Fradi!
    Mindenki Győrbe!!!

a mai meccsen nem volt kérdőjel.
    nem akarom szegény Vidit bántani, van ezeknek elég bajuk, minden szinten szarrá verik (verjük) őket, nem lehet leányálom...
    csak saját magunknak tehettük volna nehézzé a mérkőzést, de nem tettük hál'Istennek
    ja! és végre a brazilunk is úgy jáccott, ahogy már régóta várom.

Azért dicsérjük meg Csank mestert!
    A mai NS-ben közönségszórakoztató játékot ígért.
    100%-osan be lett tartva. Gratulálok!
    Én nagyon jól éreztem magam. 10-0 is lehetett volna.

Ami különösen tetszett:
    1. Lazán játszottunk. Csak semmi görcsösség. Védekező csapat ellen így kell játszani.
    2. Lipcsei megbízható játéka. Kezd felpörögni a régi szintre.
    3. 40-50 méteres keresztzsugák. A súlypontáthelyezést ezzel remekül megoldottuk.
    4. Begyakorolt figurák egyre jobban érvényesülnek.
    Szóval újra kezd fazonja lenni a csapatnak. Ez a csapat tényleg megérdemel min. 15ezer nézőt!

Szevasztok!
    Gratulálok a tegnapi gyözelmetekhez, jól játszottatok és mi meg rohadt gyengék voltunk.
    A hangulat is jó volt (csak nem értem ha a csapatotok a végén kimegy Nektek megköszönni a szurkolást akkor miért nem Öket éltetitek és miért az Újpestet szidjátok...?)
    Mash! Örülök hogy találkoztunk.
    A Ragazzi Verdi tagjainak (ha ök voltak azok...nem tudom nem ismerem öket de ott volt a vendég szektor mellett a drapijuk) meg kösz hogy segitettek a szurkolásunkban...vagy mi segitettunk nekik?smiley Nembaj azért soha nem adjuk fel!smiley
    Bye és további sok sikert!

Tegnap tényleg kellemes meglepetés volt csapatunk. Még a Kristonnál is kitartott a lendület, a második félideji kapufa előtt olyan visszahúzós cselt csinált, hogy csák ámultunk smiley
    Remélem a jó formánk kitart Győrig, mindig különleges élmény győri fradistának Győrben legyőzni az ETO-t, egy ilyen 0-5-el ki is egyeznék...
    Ami fura, hogy a NS 9-est adott a birónak, és dicsérte, hogy jogos volt a piros meg a 11-es. A stadionban én is így láttam, de a Tv-ben megnézve, egyértelmű, hogy másfél méterrel kivül kezdődött a szabálytalanság, tehát a piros oké, de csak szabadrúgás járt volna, ahogy a biró azt először mutatta is (odaállt a 16-os vonalra és szabadrúgást ítélt befele, aztán mire a tumultus lezajlott 11-essé változott)

Szép volt fiúk!
    Nyugodtan elmondhatjuk, az év legjobb formáját hoztuk tegnap. Az elejétől a végéig nyomtunk.
    Atifradi!
    1-0 Csak kérted, hogy emlékeztessünk ma a tegnapi tippedre.smiley)) Remélem te sem bánod, hogy nem jött be.
    isz-akos!
    Nem voltatok olyan gyengék szerintem, jól tettétek a bőrt, de tegnap valahogy nekünk sikerült jobban.Mindenesetre ilyen iramú menem gyakran van Magyarországon, amikor két Magyar csapat játszik.
    Sajnálom, hogy emiatt leváltották Csongrádi Ferencet, és azt még jobban sajnálom, hogy a Várhidit nevezték ki a helyére. Szimpatikus kis csapatotok van.
    Ha így játszunk Győrbe is, meg fog ismétlődni a ( ha jól emlékszem) 94/95-ös szezonban játszott mérkőzés, ami azóta is emlékezetes mind a két tábor részére. Sok ilyen meccs kéne.
    Mind a két tábor felálva tapsolt és nem akart hinni a szemének milyen meccset látott. Most megindult az ETO is meg a FRADI is, tehát van esély. Irány Győr. Csak nem tom hánykor.
    Mindegy ott is vannak kocsmák.

Azert ne essunk tulzasokba a f@sszopo Ujpest rigmust illetoen. Szerintem a meccsnek egy nagy pozitivuma volt, hogy kozelsem hangzott fel annyiszor a rigmus mint azelott. Ha figyeltetek, az elso 3 golnal mar nem ez volt a golorom! Sajnos aztan ujra visszajott amikor kiirtak az egerszegi meccs eredmenyet, es utana a masik ket golnal mar valoban ez ment :-(( Es az is tulzas hogy az egesz stadion igy unnepelte volna a csapatot a meccs utan. A kapu mogott, amikor odajottek a jatekosok, nem volt ilyesmi, es utana is csak a szurkolok egy resze nyomta, nem pedig az egesz stadion.

2017.07.12, 11:18
    Ferencváros-Videoton 5-0 (3-0)
    Üllői út, 7656 néző, V: Kassai
    gólszerzők: Gera (4.), Horváth P. (12., 62. - 11-esből), Lipcsei (37.), Dragóner (80.)
    kiállítva: Szalai Cs. (62.)
    sárga lap: Gyepes (45.), Nagy N. (73.), illetve Vilotic (24.), Németh (62.), Balassa (69.), Szalai T. (82.)

Ferencváros:
    Szűcs - Dragóner, Hrutka, Gyepes (Schultz 85.) - Kriston, Vén, Lipcsei, Nagy N. - Pinte, Horváth P. (Alex 74.), Gera (Tóth M. 53.)

Videoton:
    Milinte - Kiskapusi, Balassa, Vilotic - Usvath, Tóth B. (Csató 77.), Julinho, Szalai Cs., Németh T. - Leo (Csernijenko 74.), Korsós (Szalai T., a szünetben)

4. perc: jobboldali bedobás után Hrutka a vendégkapu előtt középre csúsztatta a labdát és Gera 5 m-ről a kapu bal oldalába bólintott (1-0).
    12. perc: Horváth P. 20 m-es lövése nyomán a labda Milinte előtt megpattant, majd a kapu bal oldalába vágódott (2-0).
    29. perc: Gera 16 m-es ballábas lövése után a labda a felső lécről vágódott a mezőnybe.
    37. perc: Lipcsei kapott nagyszerű labdát a Videoton 16-osán belül, és az ötös sarkáról a jobb felső sarokba lőtt (3-0).
    41. perc: Korsós 15 m-es lövését védte bravúrral Szűcs.
    55. perc: Szalai T. 15 m-ről lőtt, Szűcs bravúrral védett.
    62. perc: Vén indította Tóth Mihályt, a csatárt a 16-oson belül Szalai Cs. lerántotta, 11-es. Szalai Cs. piros, a reklamáló Németh sárga lapot kapott. A büntetőt Horváth P. a jobb felső sarokba lőtte (4-0).
    72. perc: Horváth P. közeli fejese után a labda túljutott Milinte kapuson, de Balassa a gólvonalról felszabadított.
    80. perc: Alex balról, az alapvonal közeléből laposan középre passzolt, az érkező Dragóner 5 m-ről a kapuba továbbított (5-0).

A Ferencváros sokkal korszerűbben játszott, az első félidőben megérdemelten jutott háromgólos előnyhöz. Szünet után a Videoton megpróbált faragni hátrányából, de a kiállítás végleg megpecsételte a székesfehérváriak sorsát. A Ferencváros a helyzetek alapján akár kétszámjegyű győzelmet is arathatott volna.