Győri ETO FC - Debreceni VSC 2 : 2 19:00

1. avatar: fgymat
    2023.01.21, 13:46 (szerk.: 2023.01.22, 07:41)
    A Nemzeti Sport szerint Vayer volt az első gól szerzője, de a videofelvétel (és az MTI) alapján Szatmári öngólja volt.

2017.07.09, 14:51
    Győri ETO-Debreceni VSC 2-2 (1-1)
    Győr, 4000 néző, V: Szabó Zs.
    gólszerzők: Vayer (3., 77.), illetve Radojicic (39.), Bernáth (81.)
    sárga lap: Vasas (4.), Mracskó (29.), illetve Szatmári (20.), Ulveczki (75.)

Győr:
    Posza - Bognár, Stark, Bajusz - Mracskó, Baumgartner, Győri, Kiser, Vasas (Károlyi 50.) - Kenesei (Balla 26.), Vayer

DVSC:
    Balogh - Kovács N. (Sándor Cs. 84.), Aleksic, Turján (Hanák 65.) - Bernáth, Vadicska, Ulveczki, Radojicic (Müller 65.), Szatmári - Böőr, Bajzát

3. perc: Kenesei jobboldali szögletét Vayer az ötösről fejelte a bal sarokba (1-0).
    8. perc: Bajzát egyedül tört a győri kapura, lövése a kifutó Poszában akadt el.
    37. perc: Szöglet után Turján fejese előbb a jobboldali kapufára, onnan Poszára, majd szögletre pattant.
    39. perc: Bernáth beadását Radojicic a győri védők között lőtte a hálóba (1-1).
    53. perc: Balla 22 m-es lövését a felső léc mentette.
    77. perc: Vayer 23 m-es jobboldali szabadrúgása után a labda a kapu közepében kötött ki (2-1).
    81. perc: Debreceni támadás végén Bernáth elé került a labda, aki 10 m-ről jobbról laposan lőtt a jobb alsó sarokba (2-2).

Alacsony színvonalú mérkőzésen többet támadott a hazai csapat, a döntetlen azonban igazságos.