Győri ETO FC - Vasas Danubius Hotels 2 : 3 16:00

2017.06.18, 09:24
    Győri ETO-Vasas 2-3 (1-2)
    Győr, 2000 néző, V: Bede
    gólszerzők: Baumgartner (39.), Stark (86., 11-esből), illetve Tóth N. (27., 45., 11-esből), Polonkai (68.)
    kiállítva: Stark (92.)
    sárga lap: Golovic (8.), Stark (49., 92.), Rósa (90.), illetve Schindler (24.), Nota (86.)

Győri ETO:
    Sebők - Böjte, Stark, Bognár - Farkas, Baumgartner, Golovic, Szanyó (Dulcea, a szünetben), Lakos (Károlyi, a szünetben) - Nicsenko, Vayer (Rósa, 70.)

Vasas:
    Nota - Schindler, Juhár, Tóth A., Andre - Maróti (Mitrovic, 92.), Tóth N., Polonkai, Kerényi - Zrlic (Hegedűs, 91.), Gyánó (Zsolnai, 69.)

27. perc: Tóth N. 30 m-ről lövésre szánta el magát, s a labda Sebők mellett a jobb felső sarokba vágódott (0-1).
    39. perc: Baumgartner ugrott ki a jobb oldalon, bevezette a labdát a 16-oson belülre, majd 10 m-ről, éles szögből a léc alá bombázott (1-1).
    45. perc: Gyánót buktatták a győri 16-oson belül, a büntetőt Tóth N. biztosan lőtte a bal alsó sarokba (1-2).
    68. perc: Andre 40 m-es labdával ugratta ki Polonkait, aki miután beért a győri 16-oson belülre, a kifutó Sebők felett a kapu közepébe emelt (1-3).
    86. perc: Farkas tört be a Vasas 16-osán belülre, egy kicsit hosszan szöktette magát és átesett az elé vetődő Notán. Bede játékvezető a büntetőpontra mutatott és a 11-est Stark a jobb alsó sarokba lőtte (2-3).

Alacsony színvonalú mérkőzésen a tartalékos Vasas győzelme egy percig sem forgott veszélyben.