gólszerzők: Tököli (15., 11-esből), Penksa (72.)
    sárga lap: Medgyesi (15.), Posza (45.), Frunza (82.), illetve Rósa (43.), Penksa (60.), Molnár (79.)

Újpest:
    Posza - Medgyesi, Tamási, Szélesi - Erős, Poljakovic (Frunza 72.), Kunzo (Galaschek 76.), Dvéri, Lőw - Herczeg (Kalina 82.), Vagner

Dunaferr:
    Rabóczki - Molnár, Salamon, Éger, Kiss (Nikolov 66.) - Rósa (Lengyel 85.), Ja:kl, Zováth, Penksa - Sowunmi, Tököli (Mészáros 90.)

15. perc: Zováth ugratta ki Tökölit, aki átesett Medgyesi lábán, Bukovics habozás nélkül a 11-es pontra mutatott. A büntetőt Tököli laposan a bal sarokba lőtte (0-1).
    29. perc: Dvéri indította Erőst, aki egy csellel becsapta Kisst, de az ötösről Rabóczkiba lőtte a labdát.
    33. perc: Dvéri szabadrúgását Tamási előrevetődve a kapuba fejelte, de Bukovics, aki először középre mutatott, asszisztense intésére les címén érvénytelenítette a gólt.
    45. perc: Tököli a felezővonalról indulva egészen az újpesti
    16-osig vezette a labdát, majd egy cselt követően kiugratta Penksát, aki átesett a kapujából kifutó Poszán. Bukovics ezúttal is 11-est ítélt, amit Tököli újra a bal sarokra rúgott, Posza látványos vetődéssel védett.
    68. perc: Zováth keresztlabdája Rósa elé szállt, aki két cselt követően visszagurított és Zováth a 11-es pontról a bal sarok mellé lőtt.
    72. perc: Sowunmi a jobboldalon egészen az alapvonalig vezette a labdát, középre passzolt, s az érkező Penksa 8 m-ről laposan a kapu közepébe bombázott (0-2).

Magyar pályán ritkán látható nagy küzdelemben és időnként színvonalas játékot hozó találkozón a vendégek kitűnő kontráiknak köszönhették, hogy mindhárom bajnoki pontot elvitték a Megyeri útról.