Karcagi SE - Berettyóújfalui SE 0 : 2 15:00

Területi Bajnokság, Tisza csoport 1987/1988, 6. forduló
  1. Népsport: 600

2018.11.15, 20:52
    Berettyóújfalu—Karcag 2:0 (1:0). Karcag. 600 n. V.: Fodor.
    Karcag: Csomós — Laurencsik. Sándor (Dobrai), Molnár. Mészáros, Kovács, Tüdős. Hajdú (Ács), Józsa, Antal, Kiss. Edző: Nagy Vilmos. Hosszú időn át gyenge, eseménytelein próbálkozással teltek a percek. A 25. percben a felezővonal táján, Laurencsik sikertelen közbelépése nyomán a szélsője elfutott, s a kapu elé lőtt labdáját Bakó közelről, a késve érkező védők közt' könnyedén a kapuba továbbította. 1:0. A 35. percben Molnár többszöri próbálkozás után csak lerántással tudta emberét megállítani, amiért joggal kapott sárga lapot, majd ezt követően a labda elrúgásáért pirosat, és a tíz tagúra fogyatkozott hazai csapat idegesen, kapkodva játszva, csak az ellenfél 16-osáig jutott el gólveszély nélkül. A 62. percben egy újabb védelmi hibából Sugár növelte a vendégek előnyét, amivel el is dőlt a két pont sorsa. A hazaiak lehangoló játékát némileg menti a „besárgult” Kocsis és a két mérkőzésről eltiltott Nagy hiánya, Molnár felelőtlensége. De, hogy a hetek óta tartó mély gödörből mikor lehet kilábalni. az óriási kérdőjel. A hazai csapatból senkit nem lehet kiemelni, a vendégekből Kisikán, Háló és Papp játékát.
    Ifi: BUSE—Karcag 3:2.

Forrás: Szolnok Megyei Néplap, 1987-09-21