Karcagi SE - Kabai Egyetértés SE 2 : 1 16:00

Területi Bajnokság, Tisza csoport 1986/1987, 28. forduló

2018.11.14, 21:44
    Karcag—Kaba 2:1 (1:0).
    Karcag, 800 n. V.: Nagy J.
    KSE: Csomós — Nagy J., Sándor, Tüdős, Balogh, Molnár, Herczeg, Hajdú. Laurencsik (Buják), Erdei, Antal. Edző: Bakó Tibor.
    Mindkét csapat nagy erőbedobással kezdett, néhány kemény összecsapás borzolta a kedélyeket. Hullámzó játék közben, a 37. percben, a 16-os oldalvonala közelében, szabadrúgáshoz jutott a KSE. A belőtt labdát Molnár fejjel megcsúsztatta, majd Nagy J. közelről gólba fejelte. 1:0 Fordulás után a 47. percben a hazaiakat hidegzuhanyként érte az egyenlítés. Lakatos mintegy 40 méterről céltalanul előrevágott labdája a 16-oson belül ért talajt. A karcagi védők és Csomós egymásra vártak és a közbeugró Macskin a kapuba lőtt. 1:1. Nagy harc indult a győztes gólért. A hazai csapat lendülete több nagy helyzetet eredményezett, de azok sorra kimaradtak. Végül a 66. percben egy jobb oldali karcagi akció végén a kapu előtt elcsorgó labdára Balogh jókor érkezett és közelről megszerezte az újabb karcagi előnyt. 2:1. Ezt követően még bőven voltak izgalmas jelenetek, de az eredmény már nem változott. Jó: Molnár. Nagy J., Erdei, Laurencsik, ill. Szűcs, Macskin, Pistár, Lakatos.
    Ifi: Karcag—Kaba 1:1.

Forrás: Szolnok Megyei Néplap, 1987-05-25