Tiszafüredi VSE-City Gas - Nyírbátori FC 2 : 0 17:00

2017.10.05, 23:22 (szerk.: 2017.10.06, 09:30)
    Tiszafüredi VSE City Gas-Nyírbátor 2-0 (2-0)
    Tiszafüred, 500 n., v.: Hidasi (Saskőy, Kispál).
    Tiszafüred: VARRÓ -KONDÁS- BALÁZSCSIK, Kotvász, Pessek - Polonkai, KALLÓ, Tóth (Jeczó a 70. p.), Daraban - LENGYEL (Nagy a 73. p.), Szőke. Edző: Boda Mihály.
    Nyírbátor: Babicz - Balogh - LUKÁCS, Szegedi (Lengyel a 48. p.), Kosán - Márton (Kurucz a 88. p.), Gubányi, CSAPOS, Tóth (Kovács a 68. p.) - Lőrincz, Bandics. Edző: Baracsi János.
    3. perc: Lengyel ugratta ki Szőkét, aki a kapus alatt a hálóba gurított, 1 -0.
    20. perc: Daraban ellenállhatatlanul meglódult a bal szélen, futtából középre adott labdájából Lengyel kilőtte a jobb alsó sarkot, 2-0.
    Sárga lapok: Lengyel Á. a 20., Márton a 34., Tóth J. a 48., Lengyel a 90. percben.
    Kiváló időjárás, győzelemre éhes közönség - és a Tiszafüred első tavaszi győzelmének örülhetett a publikum. Korán gólokat értek el a Tisza-partiak, és ezután már hiába próbált a Nyírbátor gólt szerezni, csak Varró kapust tudták belőni.
    A második félidőben folytatódott a jó iram, de a vendégek mintha elfáradtak volna a végére. Sportszerű találkozón az akarat diadalaként könyvelhetik el sikerüket a fürediek.
    Boda Mihály: - Megérdemelt győzelmet arattunk, akarattal, küzdelemmel és sok munkával egyre jobban szerepelünk.
    Baracsi János: - Elemi hibákat vétettünk.

Forrás: Új Néplap, 1998-04-27