Nyírbátori FC - Tiszafüredi VSE-City Gas 4 : 1 15:00

2018.01.31, 14:16
    A vendégcsapat bátortalansága
    Nyírbátor-Tiszafüredi VSE City Gas 4-1 (2-1)
    Nyírbátor, 500 n., v.: Birincsik (Márta, Fridély)
    Nyírbátor: Körmös - Balogh - Szegedi, Kosán, Lukács - Gubányi, Erdei, Szabó (Szarka 86. p.), Kovács (Szilvási 63. p.) - Ricsei R. (Bandics) 75. p.), Márton. Edző: Baracsi János.
    Tiszafüred: Gál Z. - Földvári, Görbe, Balázscsik - Polonkai, Kaszonyi (Dajka 57. p.), Barna, Nagy - Csillag, Drágár (Gaál) 46., Moldván 83.). Edző: Boda Mihály.
    Sárga lap: Ricsei 30., Tóth T. 40., Földvári 53., Szegedi 58., Polonkai 69. percben.
    13. perc: Szabó 17 méterről könnyedén meglőtt labdáját az elalvó füredi kapus beengedte, 1-0.
    30. perc: Földvári kezezés miatt megítélt 11-est értékesített, 1-1.
    45. perc: Kovács a jobb alsó sarokba fejelt, 2-1.
    49. perc: Kovács a bizonytalankodó vendégvédők közül 12 méterről laposan lőtt a hálóba, 3-1.
    84. perc: Szilvási jobb oldalról élesen belőtt szögletet fejelt a kapu közepébe, 4-1.
    Kiegyenlített erők küzdelmét hozta az első félidő. Fordulás után újabb gólt értek el a bátrabb bátoriak, és innen már csak a nagyobb vereség elkerülésére összpontosított a Füred.
    Jók: Lukács, Balogh, Szabó, Kosán, ill. Görbe, Barna.
    Baracsi János: - Ma eredményesen és jól is játszottunk.
    Boda Mihály: - Szégyellem magam a csapat helyett.
    Ifi: Nyírbátor - Tiszafüred 1-2

Forrás: Új Néplap, 1997-10-06