Rákospalotai EAC - Kiskunfélegyházi TK 2 : 1 16:00

REAC-KTK 2-1 (1-0)
    Budapest, 200 néző. Vezette: Mezei.
    REAC: Cser - Balogh, Takács, Virág, Szabó, Bélteki, Gelbmann, Siteri (Szőcs 64.), Doma, Karászi, Podhorszki. Edző: Kiss László.
    KTK: Bánó - Márics, Márton, Nagy L. Korom, Újfalusi (Siber 87.), Fekete, Truczka, Kecskés, Czigléczki (Karsai 47.), Fórizs. Edző: loan Patrascu.
    14. perc: Doma vitte el a bal oldalon a labdát, beadását Bélteki lőtte a hálóba, 1-0.
    69. perc: Nagy L. szöglete után Kecskés perdítését Fórizs küldte a léc alá, 1-1.
    89. perc: egy jobb oldali beadást Karáti lőtt a kapuba, 2-1.
    Kiállítva: Márton (37. percben a partjelző megsértéséért).
    A mezőnyben egyenrangú ellenfélként küzdött a KTK, viszont a helyzeteit nem tudta értékesíteni. A második félidőben úgy tűnt, meglesz a döntetlen, de az utolsó percben kapott gól miatt alulmaradt a vendégcsapat.
    Kitűnt: Bélteki, Karászi, illetve Márics.
    Kiss László: - A kiállítás teljesen megzavarta a REAC-t.
    loan Patrascu: - A második félidőben mutatott játék alapján, úgy érzem, legalább döntetlent érdemeltünk volna.

Forrás: Petőfi Népe, 1998-03-30