Kiskunfélegyházi TK - Rákospalotai EAC 1 : 0 16:30

KTK-RÁKOSPALOTA 1-0 (0-0)
    Kiskunfélegyháza, 800 néző. Vezette: Bába.
    KTK: Banó - Márics, Nagy L., Fekete I., Újfalusi (Síber a 75. p.), Fekete Zs. (Fütyü a 81. p.), Csincsák, Zahorecz, Korom, Fórizs (Karsai a 71. p.), Lapsánszki. Edző: loan Patrascu
    Rákospalota: Cser - Takács B. (Siteri a 46. p.), Takács S., Podhorszky, Virágh, Szőcs, Bélteki, Kovács (Herczeg a 60. p.), Karászi, Balogh, Doma. Edző: Kiss László.
    21. perc: Fekete I. a jobb oldalon vitte fel a labdát, Fórizs elé adott, aki az ötösről lőtt, ám két védő önfeláldozóan belevetődött a labda útjába.
    33. perc: Újfalusi szabadrúgásból Fekete I. fejére ívelt. A játékos közelről kapura fejelt, Cser bravúrral védte a felső sarokra tartó labdát.
    46. perc: Lapsánszki középre adott labdáját Fórizs kapásból küldte kapura. Cser ismét a helyén volt.
    54. perc: Újfalusi két csel után nagy erővel lőtt, a kapus ujjheggyel mentett.
    61. perc: Újfalusi négy védőt és a kapust is kicselezve lőtt a kapu bal oldalába, 1-0.
    A félegyháziak nagy lendülettel kezdtek, mezőnyfölénybe kerültek, míg a REAC kissé kényelmesen játszott. A hazaiak már az első játékrészben sok helyzetet dolgoztak ki, de el is hibázták azokat. A szünet után még nagyobb lett a félegyháziak fölénye, sorra alakították ki a helyzeteket, melyek közül egyet sikerült kihasználniuk.
    Kitűnt: Újfalusi, Csincsák, Nagy L., Fekete I., illetve Balogh, Doma, Karászi.
    loan Patrascu: - A második félidőben mutatott játék alapján a győzelmünk megérdemelt. Úgy tűnik, jó úton jár a csapat.
    Kiss László: - Sajnálatos, hogy éppen Kiskunfélegyházán veszítettük el a veretlenségünket, bár erre számíthattunk.

Forrás: Petőfi Népe, 1997-09-08