Kiskunfélegyházi TK - Dunakeszi VSE 1 : 1 14:30

2017.11.19, 09:59
    KTK-DUNAKESZI 1-1 (0-0)
    Kiskunfélegyháza, 600 néző. Vezette: Krista (Molnár, Kovács).
    KTK: Bánó - Nagy, Márics, Fekete, Truczka (Szalai 32. p.), Korom, Márton, Csincsák, Fórizs, Czigléczki (Újfalusi 61. p.), Kecskés. Edző: loan Patrascu
    Dunakeszi: Bíró - Udvari, Laczina, Szűcs, Törteli, Pálinkás, Gráczky, Toronyi, Andrási,
    Varsányi, Csuka (Bagócsi 89. p.). Edző: Fodor Imre.
    Sárga lap: Andrási a 16., Törteli a 62., Fórizs a 64., Bánó a 80. percben.
    80. perc: Szűcs és Bánó kapus rajtolt a labdára, Szűcs elesett, a játékvezető 11-est ítélt, Bánó pedig sárga lapot kapott. A 11 - est Bíró kapus végezte el és a jobbra mozduló Bánó mellett a bal sarokba lőtt, 0-1.
    90. perc: A vendégkapus buktatta a kitörő Fórizst. Sárga lapot nem kapott, de a játékvezető 11- est ítélt. A büntetőt Csincsák értékesítette, 1-1.
    Az első félidőben nagy erővel rohamozott a KTK, de képtelen volt feltörni a jól záró vendégvédelmet. Szünet után változott a játék képe. Mindkét csapat nyíltan támadott, sorra alakították ki helyzeteiket a kapu előtt. A támadók azonban nagyon rosszul céloztak, vagy a bravúrosan védő kapusok akadályozták meg őket a gólszerzésben. Aztán 11- esből a Dunakeszi szerzett vezetést. A KTK még nagyobb erővel rohamozott s az utolsó percben büntetőből sikerült egyenlíteni.
    Kitűnt: Bánó, Nagy, Csincsák, illetve Bíró, Udvari, Szűcs.
    loan Patrascu: - Támadójátékunkat nem tudtuk gólra váltani. Egy jogtalan 11-es miatt futhattunk az eredmény után.
    Fodor Imre: - Szomorú, hogy egy mérkőzést néhány játékos túlfűtött hangulata így befolyásolt.

Forrás: Petőfi Népe, 1998-03-09