Kiskunfélegyházi TK - Dunakeszi MÁV Adtrans 3 : 1 16:30

2017.10.02, 12:45 (szerk.: 2017.10.02, 16:11)
    KTK HUNGARY MEAT- DUNAKESZI 3-1 (1-1)
    Kiskunfélegyháza, 700 néző. Vezette: Bába (Takács, Bá- nóczky).
    KTK Hungary Meat: Bánó - Farkas, Márics, Tokaji, Fekete Zs., Petrók (Fekete I. 58.), Nagy L„ Truczka (Lapsánszki 66.), Csincsák, Fórizs (Kiss 69.), Bognár. Edző: Vereb István.
    Dunakeszi: Igor - Dinka,, Róza, Tóth I., Hajba, Toronyi, Törteli (Gráczki a szünetben), Szűcs, Pálinkás, Besenyei, Lő- rincz (Dunai 57.). Edző: Fodor Imre.
    36. perc: Besenyei szabadrúgásból, 18 méterről a bal alsó sarokba lőtt, 0-1.
    39. perc: Truczka beadását Petrók 10 méterről küldte a hálóba, 1-1.
    53. perc: Bognár nagy szólója után Fórizs 12 méterről vágta a labdát a kapu bal oldalába, 2-1.
    63. perc: Bognár szabadrúgását Igor kapus bevédte, 3-1.
    Az első félidőben mindkét csapat kihagyta helyzeteit. A második félidőben a félegyháziak két szép góllal bebiztosították a győzelmet.
    Kitűnt: Bognár, Csincsák, Tokaji, illetve Besenyei, Hajba.
    Vereb István: - Küzdelmes mérkőzésen sikerült nyernünk. Bognár remek egyéni teljesítménye eldöntötte a mérkőzést.
    Fodor Imre: - Nagy egyéni hibák után futhattunk az eredmény után, ami lehetett volna fordított is.

Forrás: Petőfi Népe, 1998-08-10