2017.10.25, 17:02
    SZEAC-KALOCSA 2-2 (0-1)
    Szeged. 200 néző. Vezette: Herbály (Ring, Tompos).
    Kalocsa: Gojtán, Iván, Aradi, Farkas G., Bolvári, Balogh, Farkas Z. (Szabadi 65. p.), Sári, Mácsai, Kovács J. (Bata 57. p.), Tóth A. (Süveges 90. p.). Edző: Hayerbacher Ferenc.
    33. perc: Mácsai 12 méterről a jobb felső sarokba csavarta a labdát, 0-1.
    48. perc: Bencze egyéni játék után 5 méterről a kapu jobb oldalába helyezett, 1-1.
    62. perc: Turján Tóth A. bal oldali szöglete után öt lépésről a kapu közepébe lőtt, 2-1.
    78. perc: Sári a tétovázó szegedi védők között négy lépésről a bal alsó sarokba gurított, 2-2.
    Az első félórában a szegediek támadtak valamivel többet, de a 33. percben a vendégek szerezték meg a vezetést. Pihenő után támadóbb szellemben játszott a SZEAC, gólokat lőtt, azonban a vendégeknek még sikerült az egyenlítés.
    Kitűnt: Némedi, Turján, Bencze, Takács G., illetve Iván, Farkas G.
    Katzenbach Imre: - Két pontot vesztettünk, holott gólokkal kellett volna nyernünk.
    Hayerbacher Ferenc: - A gyenge színvonalú mérkőzésen mindkét csapat győzhetett volna.

Forrás: Petőfi Népe, 1997-11-17