FC Eger-Tengely-Közmű - Dunakeszi VSE 0 : 0 15:00

Eger: sorozatban ez az ötödik 0-0-ás eredmény
    FC Eger-Tengely-Közmű - Dunakeszi VSE 0-0
    Eger, 600 néző. V.: Veres L. (Vida, Veres A.).
    Eger: Molnár - Baranyai, Zentai, Holtner - Nagy Gy. T., Kádár (Bajzát 67.), Márton, Sass (Andrási 56.), Telek - Markóczi (Montvai 75.), Nagy P. Edző: Zsidai József.
    Dunakeszi: Bíró - Dinka, Szalai, Róza - Törteli (Németh 75.), Tóth, Simon (Varsányi
    56.), Gráczki (Laczina 89.), Szűcs - Kalina, Ránits. Edző: Nagy László.
    Sárga lap: Dinka az 5., Telek a 62. percben.
    10. perc: Tóth a felső kapufára fejelte a labdát.
    25. perc: Nagy P. 18 m-es lövése alig kerülte el a bal alsó sarkot.
    27. perc: Kalina 18 m-ről lőtt, a labda a kapufa tövénél csúszott vonalon túlra.
    35. perc: Nagy P. védelmi hibából szerzett labdát, több védőt megforgatott, de saját csapdájába esett, így Markóc - zihoz játszott, aki 20 m-ről kapu fölé lőtt.
    Véber mondta:
    A mérkőzést látta Véber György, az ÚTÉ csapatkapitánya is, aki kérésünkre a szünetben készségesen elmondta véleményét:
    - Csapkodó játékot láttunk eddig, egyik csapatnak sem volt igazi gólhelyzete, de talán majd a 2. félidőben másképpen lesz.
    51. perc: Zentai 30 m-es szabadrúgása zúgott el a kapu fölött.
    58. perc: Zentai szabadrúgását öklözte a mezőnybe Bíró.
    84. perc: Ránits alsósarkos lövése adott munkát Molnárnak.
    Alacsony színvonalú mérkőzésen alig lehetett említést érdemlő eseményt látni. Az erős szélben nem alakult ki folyamatos játék, inkább küzdelem jellemezte a két csapat találkozóját. Fordulás után sem váltak valóra Véber és a közönség reményei, legfeljebb azt tapasztalhattuk, hogy a kapusok biztos kézzel hárították a hozzájuk eljutó labdákat. Egyik fél sem érdemelt győzelmet, az Eger azzal „büszkélkedhet”, hogy sorozatban ez volt az ötödik 0-0-ás döntetlenje. Jók: Molnár, Holtner. Ifik: 1-3.
    Zsidai József: - Pontosan az ellenkezőjét csinálták a játékosok, mint amit megbeszéltünk.
    Nagy László: - Kilencven perces kabarét láttunk, egy jó passz nélkül.

Forrás: Heves Megyei Hírlap, 1997-10-06