Honvéd Papp József SE - Békéscsabai TASK 3 : 1 18:00

H. PAPP J. SE— BCS. TASK 3—1 (0—1)
    Labdarúgó NB II. Hejőcsaba, 400 néző: V: Mester
    Papp J. SE: Elekes — Dálnoki (Maxim, 49. p.), Farkas T., Bodolai, Fodor — Czékmán, Palkovics, Czerva — Kvaszta, Tokár, Kerek (Répási, 46. p.). Edző: Vágó György
    Bcs. TASK: Oláh — Hajdú, Bertalan, Nemes, Lukoviczki (Nagy, 85. p.) — Erős, Kiss, Kovács — Hegyesi, Magyar (Somogyi, 61. p.), Csemus. Edző: Szita László.
    28. p.: Magyar húzott el a bal oldalon, már a 16-oson belül járt, amikor Czékmán buktatta. A megítélt 11-est Erős a kapu jobb oldalába vágta, 0—1. 55. p.: Kvaszta beadott, Répási öt méterről a kapu közepébe fejelt, 1—1. 59. p.: Tokár jobb oldali
    szögletét. Palkovics nyolc méterről a bal felső sarokba fejelte, 2—1. 78. p.: Fodor a
    16-oson belül megfogta a labdát. Erős a 11-est a felső kapufára vágta. 85. p.: Répási futott el a bal szélen, remekül ívelt középre és Kvaszta gólt fejelt, 3—1.
    Az első félidőben egy kapura játszott a hazai gárda — a vendégek azonban egyetlen lehetőségüket értékesítették. A szünet után nagy erővel támadott a Papp. J. SE, és gyorsan fordítani tudott. Jók: Fodor, Czerva, Répási, Palkovics, ill. Oláh, Nemes, Magyar.

Forrás: Békés Megyei Népújság, 1980-05-27