PBTC—EVTK 3:0 (1:0)
    Verseny utcai pálya, 400 néző, vezette: Magyar Zoltán.
    PBTC: Gergely Szekeres, Vámosi, Magyar — Konti, Horváth — Posta, Győrfi, Kincsei, Hauschl, Oskó. Edző: Dara János.
    EVTK; Köszás — Lipcsei, Bauer, Lengyel — Pávlicsek, Balázs — Csöbör, Basa, Matulai, Kalmár, Mihálkó. Edző: Gulácsi Sándor.
    A Bőrgyár lépett fel támadólag és egymás után perdültek a támadások a vendégek kapuja felé. A nagy fölény ellenére az első félidőben gólt csupán Kincseinek sikerült szereznie, miközben jobbnál-jobb helyzetek maradtak kihasználatlanul. A második félidő hasonló képet mutatott. A zöld- fehérek úgyszólván végigtámadták az egész mérkőzést és a vendégek pedig lelkesen védekeztek. A szünet utáni mindkét gólt Győrfi szerezte az 50. és 65. percekben.
    A látottak alapján a hazaiak győzelme teljesen megérdemeltnek mondható. Szerencsés esetben azonban akár 5—6 gólos győzelmet is arathatott volna a PBTC, neves ellenfelével szemben. A védelem jól látta el feladatát, a fedezetpár és a csatársor azonban a hazaiaknál több hibával játszott. Jók: Szekeres, Vámosi, Kincsei, Oskó. illetve Bauer, Csöbör és Matulai.

Forrás: Dunántúli Napló, 1963-10-08