Csak döntetlenre futotta
    Palotás — Csepel 2-2 (2—2)
    Palotás, 300 néző. VEZETTE: Heibl (Filus, Nagypál).
    PALOTÁS: Telek - Hahn, Udvari, Nádasdy, Bábik - Hanzli (Tóth L.) Lénárt, Vígh, Szuróczky - Hadár, Burzi. JÁTÉKOSEDZŐ: Lénárt János.
    CSEPEL: Balázs - Körösi, Polgár, Papp, Váradi - Szabó, Szigeti, Bubcsó, Semsei - Takács, Balogh Z. EDZŐ: Gáspár József. GÓLLÖVŐK: Körösi (öngól), Hahn, ill. Bubcsó, Takács.
    SÁRGA LAP: Burzi, ill. Szabó, Balázs, Körösi, Váradi.
    KIÁLLÍTVA: Hadár.
    9. perc: Lénárt labdájával Hanzli remekül ment el a jobb oldalon, futtából beadott és a Burzi elől menteni akaró Körösi a bal alsó sarokba lőtt. 1-0.
    17. perc: Balogh Z. futott el a jobb oldalon, középre játszott, s az üresen érkező Takács öt méterről a kapu jobb alsó sarkába helyezett. 1-1.
    20. perc: Vígh 25 méteres, jobb felső sarokba tartó szabadrúgását védte óriási bravúrral Balázs.
    21. perc: Takács és Hanzli összecsapott a 16-os vonalánál, a játékvezető 11-est ítélt. A büntetőt Bubcsó végezte el, bal alsó sarokba tartó lövésébe Telek csak beleütni tudott. 1-2.
    28. perc: É'éhárt bal oldali szögletét Burzi öt méterről fejelte kapura. Már mindenki gólt kiáltott, amikor Balázs óriási reflexszel, ujjheggyel szögletre hárított.
    33. perc: Szuróczky 17 méterről leadott erős lövését hárította ismét a vendégek kapusa.
    40. perc: Vígh 26 méteres szabadrúgását Balázs bravúrral ütötte ki a bal felső sarokból éppen Bábik elé, aki ismételt, de újra helyén volt a vendégkapus, s szögletre mentett. Lénárt beívelését Hahn megcsúsztatta, amely egy védőt érintve a kapu közepében kötött ki. 2-2.
    60. perc: Burzi került jó helyzetbe, de 18 méterről elhamarkodottan lőtt, így odalett a lehetőség.
    74. perc: Szabó jobb oldali beadását Bubcsó lekezelte, majd 10 méterről nagy helyzetben lőtt, de Telek hárított.
    A rekkenő melegben lejátszott találkozón az ismét összeállt palotásiak a gyors vezető gól után kissé visszavettek az iramból. A feljutásra is esélyes vendégek megérezték a lehetőséget és rövid időn belül egy vitatható ll-essel fordítottak. A gól után támadásban maradtak a palotásiak, s a sorozatos helyzetekből a 40. percben megszerezték az egyenlítést.
    Lénárt János: - Egy feljutásra esélyes csapattól szereztünk értékes pontot.
    Gáspár József: - A minősíthetetlen játékvezetés miatt nem nyertünk.
    Jók: Hahn, Udvari, Szuróczky, ill. Balázs, Szigeti.

Forrás: Nógrád Megyei hírlap, 1999-05-31