2017.10.02, 12:51 (szerk.: 2017.10.02, 16:11)
    KISKŐRÖS-CSEPEL 1-2 (1-0)
    Kiskőrös, 400 néző. Vezette: Szabó Zs.
    Kiskőrös: Mlinkó - Bálint, Molnár (Deli), Sendula, Somlyai (Somogyi), Földvári, Tóth, Pecznyik, Farkas, Kerekes, Rumán. Edző: Teliinger Vilmos.
    Csepel: Balázs - Váradi, Balogh Zalán, Polgár, Papp (Semsei), Siklósi, Balogh Zoltán (Radnics), Körösi, Takács, Bubcsó, Szabó. Edző: Gáspár József.
    5. perc: Rumán szöktette Kerekest, aki addig várt a lövéssel, amíg a védők tisztáztak.
    19. perc: Balogh Zalán buktatott a 16-oson belül. A büntetőt Pecznyik lőtte. Balázs a labdát a bal kapufára ütötte, amely visszapattant hozzá.
    25. perc: A lepattanó labdát Kerekes 18 méterről lőtte a bal alsó sarokba, 1-0.
    40. perc: Siklósi óriási kapufát lőtt.
    50. perc: Kerekes vitte kapura a labdát, középre passzolt Farkasnak, aki csúnyán elpuskázta a helyzetet.
    55. perc: Balogh Zoltán a jobbról belőtt labdát fejjel küldte a hálóba, 1-1.
    89. perc: Radnics bedobását a hazai kapus beejtette a hálóba, 1-2.
    A helyzetek alapján a hazai csapatnak több góllal kellett volna nyernie, erre egy rossz mozdulat - és vereség.
    Kitűnt: Sendula, Földvári, Kerekes, illetve Balázs, Bubcsó.
    Teliinger Vilmos: - Sok helyzetet kihagytunk és törvényszerű volt a vereség.
    Gáspár József: - Ritkán látható góllal szereztük meg a győzelmet.

Forrás: Petőfi Népe, 1999-03-16