Hatvan, 800 néző. V.: Strehó (Sallai, Balpataki).
    Hatvan: Berecz - Mucha, Takács, Korolovszky, Szabó - Csikós, Buzma, Orovecz (Králik 89.), Kiss (Gohér 58.) - Balázs, Vadas. Edző: Fodor Imre.
    Tápiószecső: Hirchbéli- Szántai, Huszárik, Rabi, Papp - Balla, Katzenbach, Ofella, Kecskeméti- Besenyei, Horváth. Edző: Szöllősi-Tóth András.
    Sárga lap: Huszárik a 20., Papp a 43., Orovecz a 67., Szabó a 76. percben.
    A gólok története: a 60. percben Balázs mintaszerűen adott középre és Vadas 6 méterről a hálóba továbbított, 1-0. A 65. percben Korolovszky indította Balázst, aki két csel után a bal sarokba lőtte a labdát,
    2-0. A 74. percben Horváth lépett ki a védők közül és 8 méterről a sarokba lőtt, 2-1.
    Már az első félidőben is volt egy jó időszaka a Hatvannak, de a mezőnyfölény nem eredményezett gólt, ám Hirchbéli kapus is remekelt. A második játékrész közepén Balázs vezérletével kétgólos előnyhöz jutottak a hazaiak, ám visszavettek a tempóból, így a szecsőiek szépítettek.
    Az ősz óta átszervezett hatvani gárda mindkét játékrészben tudott fölényt kiharcolni, így összességében megérdemelten szerezte meg a győzelmet. Jók: Balázs (a mezőny legjobbja), Vadas, Takács, Korolovszky, Szabó.
    Fodor Imre: - A mi akaratunk érvényesült, láttam biztató jeleket a játékban.
    Szöllősi-Tóth András: - Későn ébredtünk, ennek ellenére nem érdemeltünk vereséget.

Forrás: Heves Megyei Hírlap, 1999-03-16