Kiskőrösi FC - Kiskunfélegyházi TK-Hungary MEAT 3 : 1 14:00

Győzelem tíz emberrel, megbízott edzővel
    Kiskőrös, 500 néző. Vezette: Kormos G.
    Kiskőrös: Mlinkó - Somogyi, B. Szabó, Somlyai (Sárközi), Kovács, Boda (Rumán), Amuncsuk, Pecznyik, Csehi, Závoda, Farkas. Mb. játékosedző: Csehi István.
    KTK: Bánó - Márics, Petró (Fekete), Márton (Szalai), Tokaji, Farkas, Kiss, Csincsák, Fórizs, Valkovics (Samu), Bognár. Edző: Vereb István.
    Kiállítva: Kovács (Kiskőrös) a 38. percben utánrúgásért.
    9. perc: Boda ívelte be a labdát, Somogyi jókor érkezett és 6 méterről bepofozta a hálóba, 1-0.
    10. perc: Pecznyik jobbról belőtt labdáját Somlyai fejjel küldte a léc alá, 2-0.
    25. perc: Egy kapufáról kipattanó labdára Petró érkezett és a kapuba lőtt, 2-1.
    36. perc: Farkas jobbról belőtte labdát, s a jókor érkező Csehi fejese a bal kapufa alsó lapjáról vágódott a hálóba, 3-1.
    47. perc: Rumán kecsegtető helyzetben rontott.
    59. perc: Farkas balról beívelt labdáját Závoda fölé fejelte.
    65. perc: Tokaji lövését védte biztosan a hazai kapus.
    67. perc: Farkas belőtt labdáját Csehi éles szögből fejelte, a vendégkapus szépen védett.
    73. perc: Rumán mesteri labdával futott el a jobb oldalon, átemelte a játékszert a kapus fölött, a lágyan lehulló labda a felső lécre esett.
    88. perc: Pecznyik beadását Farkas fejelte fölé.
    A lelkesedésből jelesre vizsgázó hazai csapat megérdemelten nyerte ezt a nagyon fontos mérkőzést. Kitűnt: Mlinkó, Somlyai, Amuncsuk, Závoda, illetve Petró, Farkas, Csincsák.
    Ba János: - Igazi csapat voltunk, 10 emberrel is volt tartásunk több mint egy félidőn át.
    Vereb István: - A győzelmet jobban akaró csapat nyert, bár elkerülhető gólokat kaptunk.
    Vida Pál, a KTK ügyvezető elnöke: - A játékosok részéről tanúsított sorozatos gyenge teljesítmény miatt a hétfői elnökségi ülésen benyújtom a lemondásomat. Mivel a nyáron én szerződtettem őket, nekem kell levonni a konzekvenciát.

Forrás: Petőfi Népe, 1998-10-12