Gyulai MEDOSZ SK - Mezőkovácsházi Petőfi SK 3 : 3 16:30

2020.03.30, 23:48
    Gyulai MEDOSZ—Mezőkovácsházi Petőfi 3:3 (2:0). Gyula, 800 néző. V: Hornyák. Gyula: Barna — Lovász G., Szilágyi, Géczi, Szabó, Himer, Mészáros (Lovász K.), Tóth, Arató, Galbács (Guti), Horváth. Edző: Fábián Mihály. Mezőkovácsháza: Drágán — Budácsik, Gajdos, Gigacz, Plástyik, Uhrin (Kanász), Csicsely, Gábor, Pasek, Kerekes, Varga (Szabó). Edző: Kerekes Imre. Az I. félórában nagy iramot diktáltak a hazaiak. Szünet után a vendégek ügyesen használták ki emberelőnyüket és a vezetést is megszerezték a visszaeső MEDOSZ-szal szemben. végül a 89. percben mégis egyenlített a Gyula. A 37. percben Horváthot (Gyula) a játékvezető kiállította. G: Arató, Himer. Szilágyi, ill. Kerekes (2), Kárász. Jó: Hímer. Arató, Szabó, ill. Gajdos, Plástyik. Kerekes.

Forrás: Népsport, 1969-09-01