2018.02.10, 17:04
    FC Hatvan - SZEAC 1-0 (0-0)
    Hatvan, 500 néző. V.: Vida L. (Bendik, Vojtku).
    FC Hatvan: Berecz - Mucha, Szántó, Szabados, Szabó Z. - Csikós, Hídvégi, Orovecz (Gohér 82.), Balogh (Buzma 82.) - Balázs (Tóth N. 91.), Vadas. Edző: Fodor Imre.
    Szeged: Dobó - Görög, Magyar, Dálnoki, Simon - Babos, Tóth A. (Bányai 85.), Angeli, Tóth Cs. - Gulacsik, Gémes. Edző: Tóth Győző.
    Gólszerző: Gohér a 85. percben.
    Sárga lap: Babos a 64., Muha a 69., Gémes a 84. percben.
    2. perc: Gyors hazai akció után a bal oldalon felfutó Baloghoz került a labda, aki néhány lépés után ballal 14 m- ről mellé lőtt.
    8. perc: A jobbrói belőtt hazai szöglet átszállt a bal oldalra, de Szabó 10 m-ről fölé emelt.
    21. perc: Orovecz élesen lőtte be középre a labdát, de Vadas 5 m-es fejese a kapufáról kipattant.
    38. perc: Egy vendégsza- badrúgás szállt középre, és Gulacsik 5 m-ről alig fejelt fölé.
    55. perc: Orovecz mintaszerűen tálalt a jobb oldalon felfutó Csikós elé, aki 7 m-ről mellé lőtt.
    66. perc: Orovecz 24 m-ről lövésre szánta el magát, de Dobó óriási bravúrral hárított szögletre.
    85. perc: Nagy kavarodás támadt a vendégcsapat kapuja előtt, a labda kipattant a védőkről, és a csereként beállt Gohér 20 m-ről kilőtte a bal alsó sarkot, 1-0.
    Kezdés után rögtön a Hatvan ragadta magához a kezdeményezést, el akarta dönteni a mérkőzést. Húsz perc alatt három óriási lehetőségük volt, de azokat nem tudták gólra váltani. Azt követően alábbhagyott a hazai csapat nyomása, a Szeged kijött a szorításból. A játék a középpályán folyt, óriási sárdagasztással. A második félidőben nyomasztóvá vált a hazai csapat fölénye, rengeteg helyzet adódott, de azokat elhibázták, illetve Dobó hárított bravúrral. A vendégek hősiesen védekeztek, harcoltak a döntetlenért. Végül a Hatvan a csereként beállt Gohér jól eltalált lövésével megérdemelten szerezte meg a győzelmet. A hazaiak ezzel feltették a pontot Fodor Imre edzősködésének eddigi idejére. Jók: Szabados, Muha, Szabó, Berecz, ill. Dobó (a mezőny legjobbja), Görög, Tóth Cs., Dálnoki.
    Fodor Imre: - Az egész őszi szereplésünk méltó befejezése volt a mai mérkőzés. Hatvanban ismét él a foci.
    Tóth Győző: - Fiatal játékosaim mindent megtettek a sikerért, sajnos hiába.

Forrás: Heves Megyei Hírlap, 1998-10-16