2017.09.22, 15:08 (szerk.: 2017.09.22, 18:55)
    Budafoki LC - Atomerőmű SE 0-3 (0-2)
    Budafok, 200 néző. V: Horváth J. (Veres, Vida)
    Budafok: Lipták- Tóth, Bozai, Fekete, Cseri- Schafranek, Dobesch (Pálosi, 75.), Mohácsi, Duli- Lengyel (Bárdos, 66.), Szűcs (Papp, 16.). Edző: Sárközi Lőrinc.
    Paks: Mausz- Debreczeni (Aradi, 50.), Benedeczki, Wolf- Nikolov, Majsai, Mészáros, Jávorka, Nagy (Mersics, 57.)- Fejes (Rácz, 72.), Osztermájer. Edző: Patkós István.

Sárga lap: Schafranek (visszahúzásért) a 34., Lipták (buktatásért) a 71. percben.

A 6. percben Nagy kapott jó labdát Jávorkától, ám óriási helyzetben a kapu mellé gurított. A 14. percben Osztermájer szerzett labdát, majd Nagyot indította. A középpályás lefutotta védőjét, élesen belőtt labdáját a jókor érkező Nikolov a hosszú sarokba továbbította. 0-1. A 17. percben Osztermájer szerzett a 16-oson belül labdát, egy csellel tisztára játszotta magát, a lövése a kapufáról Jávorka elé pattant, s a védő a hálóba passzolt. 0-2.

Szünet után, a 71. percben Lipták buktatta a kitörő Mersich-et a büntetőterületen belül. Fejes tizenegyesét a budafoki kapus hárította. Két perccel később Fejes 20 méterről hatalmas gólt ragasztott a bal felső sarokba. 3-0.

Az NB Il-es tagságáért küzdő Budafok nem tudta felvenni a lépést a minden csapatrészében jobb, felszabadultan és jól futballozó paksi együttessel.

Jók: Schafranek, Dobesch, Lipták, illetve Majsai, Benedeczki, Debreczeni, Mersich.

Sárközi Lőrinc: — Az első húsz percben kihagytuk a helyzeteinket, a vendég paksiak berúgták azokat és utána az történt a pályán, amit a vendégek akartak.
    Patkós István: — Kitűnő játékvezetés mellett a helyzetek töredékét kihasználva biztosan nyertünk.

Forrás: Tolnai Népújság, 1999. június 14.