Budafoki LC - Százhalombattai FC 0 : 7 14:30

1. Nemzeti Sport: 300

2020.03.19, 23:23
    Budafoki LC- Százhalombatta 0-7 (0-2)
    Promontor u., 300 néző. Vezette: Kéri (Filus, Puskás)
    BUDAFOK: Lipták - Balatoni, Cseri, Papp, Kelemen - Schafranek, Szűcs (Bárdos, 57.), Mohácsi (Pálosi, 62.), Duli - Lengyel (Perger a szünetben), Fördős. Edző: Sárközi Lőrinc SZÁZHALOMBATTA: Nagy - Jakab,
    Hosnyánszki, Sztanó, Móra - Vanczó, Serfőző, Varró (Reichenbach, 68.) - Czifferi (Szauer, 57.), Károlyi G. (Romanek, 74.), Károlyi R. Edző: Pál József
    GÓLSZERZŐ: Móra a 6. percben jobb oldali szöglet után fejjel csúsztatott a hálóba (0-1). Serfőző a 45. percben nyolc méterről a bal alsó sarokba helyezett (0-2). Vanczó a 48. percben 14 méterről a kapu bal oldalába gurított (0-3). Károlyi Róbert az 57. percben jó cselek után balról, az ötös sarkáról lőtt a hálóba (0-4). Romanek a 77. percben a 16-os vonaláról laposan lőtt a bal sarokba (0-5). Károlyi Róbert a 82. percben szöglet után fejjel a hálóba csúsztatott (0—6). Károlyi Róbert a 85. percben a kapu előtt keresztbe lőtt labdát két lépésről becsúszva talpalta a hálóba (0-7)
    SÁRGA LÁP: Fördős (megrúgta Varrót) a 38. percben
    A mérkőzés első percétől kezdve az érettebb, tudatosabb futballt játszó vendégcsapat akarata érvényesült. A fiatal budafoki játékosok igyekezete egy félidőnyi tisztességes helytállásra elég volt, ám szünet után egyoldalúvá vált a küzdelem.
    Jó: Duli, Fördős, ill. Móra, Károlyi R., Sztanó, Serfőző
    Sárközi Lőrinc: - Az eredmény önmagáért beszél.
    Pál József: - Hamar megadta magát a Budafok, így a sikerünknek nincs szakmai értéke.

Forrás: Nemzeti Sport, 1999-03-16

2. avatar: lattila2
    2017.07.13, 13:43
    A tavaszra nagyon meggyengült a Budafok, Schróth Lajost több játékos is követte a III. kerülethez (Balázs, Kilik, Ughy, Tóth T, Dunai), továbbá távozott Sitku és Bócz is. Jött néhány tatabányai kölcsönjátékos (Schafranek, Duli, Cseri, Szűcs), illetve a kapuba visszatért Lipták, az edző Sárközi Lőrinc lett. Ezen a meccsen esélye sem volt a Budafoknak, a Százhalombatta kiütötte őket.