Területi Bajnokság, Duna csoport 1986/1987, 9. forduló

Ez alapján a tudósítás alapján nem 3-1 hanem 2-1 lett a végeredmény:
    VISCOSA SE—ESMTK 2:1 (2:1)
    Nyergesújfalu, 200 néző. Vezette : Nagy Károly.
    Viscosa : Osgyán — Bodrogi, Szalai, Bánáti, Knapik, Varga Z., Varga S., Jánosi, Varga H., Schalk, Péntek Edző: Magyar György.
    Már az első percekben kapujához szegezte a Viscosa az ellenfelét. Az első 20 percben sok helyzet maradt ki, majd a játék kissé ellaposodott, az ESMTK is vezetett néhány nagyszerű támadást. A 25. percben egy szabálytalan szerelés után szabadrúgáshoz jutott az ESMTK. Az alapvonaltól beívelt labdát Osgyán kiejtette és a vendégcsatár a hálóba kotorta. 0:1. A hazai gárda nem adta fel és új erőre kapva nagy erővel rohamozott. Ismét sok 100 százalékos helyzet kimaradt, de az első félidő befejezése előtt két percen belül Schalk kétszer Is hálóba talált. 1:1, 2:1.
    A második félidőben a vendégcsapat a kiegyenlítésre törekedett, a hazaiak az eredmény tartására. A Viscosa megérdemelten szerezte első hazai győzelmét.
    Jók: Schalk, Varga S. (mezőny legjobbja), Bánáti.