XVII. Ker. Rákosmenti TK - Esztergomi MIM Vasas SE 2 : 0 16:30

2018.01.08, 07:14
    RÁKOSMENTI TK—MIM VASAS 2-0 (1-0)
    Budapest, Péceli u., 300 néző, vezette; Bakos.
    MIM Vasas: Schromeisz — Stréhli, Bankó, Rosta, Martin, Cserép, Mészáros (Molnár), Zöld. Csapucha, Hernádi (Sági), Herr. Edző: Kertes László.
    Óvatosan kezdtek a csapatok, az első helyzet az esztergomiak előtt adódott. A 20. percben Csapucha jobb oldali lefutás után középre adott. Hernádi lemaradt az átadásról. Később, a 39. percben Stréhli szabálytalankodott az oldalvonal mentén. A szabadrúgásnál középen a védők késlekedtek és Mészáros (RTK) öt méterről a léc alá lőtt: 1-0. A 48. percben szöglet után a center 4 méterről fejelt a kapura, Schromeisz kiütötte a labdát. A 80. percben a félpályánál Zöld és Cserép könnyelműsködött, lecsaptak a labdára, majd a szélső beadását Kántor 3 méterről befejelte: 2-0.
    A MIM Vasas elmaradt a múlt heti teljesítményétől, bár a hazaiak sem voltak jobbak, a két védelmi megingást ügyesen kihasználták.

Forrás: Dolgozók Lapja, 1989-04-11