Dunai Kőolaj SK - Esztergomi MIM Vasas SE 1 : 4 17:00

2017.10.02, 10:33 (szerk.: 2017.10.02, 10:55)
    DUNAI KŐOLAJ—MIM VASAS 1—4 (0—1)
    Százhalombatta, 300 néző, vezette: Major.
    MIM Vasas: Schromeisz — Meszes, Bankó, Zöld, Gömbös, Martin, Cserép, Hernádi, Molnár. Stréhli (Tarnóczi), Csapucha, Herr. Edző: Kertes László.
    A 18. percben Cserép keresztlabdája Herrt egyedül találja, de tőle elpattant a labda — gólhelyzetben. Később, a 28. percben Csapucha elvitte a labdát a középhátvéd mellett, 16 méterről a kapuba lőtt: 0—1. Az 55. percben Csapucha szögletéből Stréhli a jobb sarokba fejelt: 0—2. Utána, a 63. percben egy bal oldali beadást Palásti értékesített: 1—2. Aztán a 69. percben Hernádi a balösszekötő helyéről lőtt a kapuba: 1—3. Végül a 85. percben Hernádi átadásából Herr 15 méterről a jobb felső sarokba lőtt: 1—4.
    Lebecsülte ellenfelét a táblázat második helyén álló hazai csapat. Az esztergomiak azt kihasználva, jól játszva, megérdemelten nyertek. A győzelem az NB Ill-ban maradást jelentheti a MIM Vasasnak.

Forrás: Dolgozók Lapja, 1989-06-13