Győri Dózsa-Horváth Gumi SE - Györkönyi SE 3 : 2 13:00

Győr, 400 néző. V : Horváth S. (Kassai, Répássy)
    Győri Dózsa: Hermann- Fajkusz, Sinkó, Készéi- Varga (Szekeres, 65.), Szabó II A., Horváth T., Vollai (Szőke, 81.), Kovács L. (Sélyei, 91.)- Szabó I A., Hajszán. Edző: Kovács Lajos
    Györköny: Almási- Nagyfalusi, Keszeg, (Kollár, 72.), Wohl- Hahn (Mészáros, 36.), Somogyi, Fritz (Bognár, 55.), Kolovics, Krausz- Farsang, Tálas. Edző: Gracza Tibor.
    Sárga lap: Szabó I A. a 63., Kolovics a 76., Szabó II A. a 87. percben.
    Kiállítva: Szabó I A. (második sárga lap után, a szövegelésért adott figyelmeztetést
    követő további reklamálásért) a 63. percben.
    A 33. percben Hajszán jobb oldali beadása Keszegen irányt változtatott és az ellenkező irányba vetődő Almási mellett a kapuba gurult. 1-0. Gyors Dózsa góllal kezdődött a második félidő, Hajszán 16 méterről lőtt a hálóba. 2-0. A 83. percben Horváth T. húzott el a bal oldalon, pontos beadását Kovács L. lőtte a hálóba. 3-0. A 89. percben Szabó II A. szabálytalankodott a 16-oson belül, a játékvezető 11-est ítélt, amit Bognár higgadtan értékesített. 3-1. A 90. percben Kollár jobb oldali beadása után Farsang talált a hálóba. 3-2.
    Gyenge iramú és színvonalú mérkőzésen a hazai csapat a találkozó végére teljesen kiengedett, amire az utolsó percekben majdnem ráfizetett. Jók: Hajszán,
    Kovács L., Fajkusz, Horváth T., ill. Tálas, Kolovics.
    Kovács Lajos: — Sorozatban négy vereség után el lehet képzelni, mit jelentett számunkra ez a győzelem.
    Gracza Tibor: — Az első negyvenöt perc enervált játéka túl nagy előnyt jelentett a hazai csapat számára. Későn kezdtünk el hajrázni!

Forrás: Tolnai Népújság, 1997-11-17