Sárvár FC-Budafok 2-1 (1-0)
    Sárvár, 1200 néző. Vezette: Szökrény (Kómár, Halász)
    SÁRVÁR: Simon B. - Hatvani, Radics, Koller - Marius, Horváth, Heinzinger, Ádám, Joó (Szőke, 82.) - Németh (Szalai, 56.), Fülöp (Desits, 65.). Edző: Pintér Attila
    BUDAFOK: Juhász P. - Tóth, Wohl, Bálint - Hajdú, Simon P. (Juhász T., 31.). Pfeiffer, Kilik - Ránits, Dunai (Ughy, 84.), Varró (Kurucz, 63.). Edző: Horváth Pál
    GÓLSZERZŐ: Heinzinger 20. percben, húsz méterről elvégzett szabadrúgása után a labda a bal alsó sarokban kötött ki (1-0). Németh a 47. percben, Ádám átadása után nyolc méterről a kapu bal oldalába lőtt (2-0). Hajdú az 59. percben, a kapusról kipattanó labdát hat méterről továbbította a hálóba (2-1)
    SÁRGA LAP: Tóth (Heinzinger lerántásáért) a 48., Kurucz (a labda elrúgásáért) a 85. percben.
    Változatos, jó iramú mérkőzést vívott a két csapat. Az első játékrészben a hazaiak birtokolták többet a labdát, több helyzetet is teremtettek, de csak egyet tudtak kihasználni. A szünet után gyorsan növelte előnyét a Sárvár. A kétgólos hátrány „felrázta” a budafokiakat, és nagy rohamozásba kezdtek a fővárosiak. Támadásaikból azonban csak szépítésre futotta.
    Jó: Hatvani, Heinzinger, Ádám, Fülöp, ill. Wohl, Hajdú.
    Pintér Attila: - Jól játszó Budafokot győztünk le. Sok helyzetet dolgoztunk ki, de sajnos ezek többségét elhibáztuk. Van még javítanivalónk.
    Horváth Pál: - Gyenge teljesítményt nyújtott a csapatom.

Forrás: Nemzeti Sport, 1998-03-02