2017.10.01, 12:30 (szerk.: 2017.10.01, 22:13)
    Csákvár FC - Györkönyi SE 1-2 (1-0)
    Csákvár, 800 néző. V: Győr (Kiss, Berki)
    Csákvár: Szalontai- Takács Z., Pap, Hegedűs, Gál- Viniczai, Antal S. (Sidó, 72.), Antal M., Szóke, Cs. Nagy, Takács J. (Magyar J., 56.). Edző: Szabó Károly
    Györköny: Szlanyinka- Hahn (Porga, 62)., Somogyi, Erdélyi, Kindl- Sánta, Tálas (Bóka, 62.), Kvanduk, Mészáros, Krausz (Kollár, 86p) Farsang. Edző: Gracza Tibor.
    Sárga lap: Hahn az 54., Bóka a 76., Erdélyi a 82., Pap a 83., Porga a 83 percben.
    A 36. percben Gál mesterien ugratta ki Antal Mártont a bal oldalon, a középpályás lefordult védőjéről, kicselezte a kapust is és 10 méterről az üres kapuba gurított. 1-0. A 40. percben egy keresztbe lőtt labdát Sánta az ötös sarkáról akart átemelni Szalontain, ám a kapus résen volt.
    Szünet után, a 49. percben Viniczai közeli lövését a gólvonalról mentették a györkönyi védők. A 66. percben egy balról beívelt labda egyedül találta középen Farsangot, s a csatár 12 méterről a bal sarokba lőtt 1-1. A 83. percben Farsang emelt az alapvonal mellől a hosszú oldalra, Porga pedig közelről a kapuba fejelt. 1-2. Öt perccel később össztűz a györkönyi kapura, a vendégek többször is a gólvonalról mentettek. A 88. percben Szőke 15 méterről a felső lécet találta telibe.
    Szabó Károly: — Két ideges csapat közül a szerencsésebb nyert.
    Gracza Tibor: — A mérkőzés nagy részében jobbak voltunk, úgy érzem, megérdemelten nyertünk.

Forrás: Tolnai Népújság, 1998-05-25