Budakalászi MSE- Cora - Bodajk FC-Siófok 2 : 0 17:30

Budakalász MSE - BFC Siófok 2-0 (1-0)
    A mérkőzés osztályzata:3
    Budakalász, 700 néző
    Vezette: Berger J. (8) (Harsányi, Vígh T.)
    BUDAKALÁSZ: Bíró Sz. 0 - Máj Z. 6, Plókai A. 6, Sallai 6, Kovács D. 6 - Papp Z. 6, Ködöböcz 5, Gácsi 5, Lendvai P. 7 (Márics -, 86.) - Farkas J. 6 (Baranyai -, 76.), Hevesi-Tóth 6 (Tóth P. -, 88.). Vezetőedző: Tóth Bálint
    SIÓFOK: Kovács Z. 6 - Miklósvári 5, Sinkó 5 (Horváth -, 75.), Pleván 5, Salacz 6 - Csépe 5 (Köntös -, 56.), Homonyik 6, Telegdi 5 (Németh A. 5, a szünetben), Tusori 6 - Hegyesi 5, Gajda 5. Vezetődző: Hartyáni Gábor

32. perc: Hevesi-Tóth nyolc méterről nagy erővel védhetetlenül bombázott a kapu bal felső sarkába. 1-0
    61. perc: Farkas robogott el a jobb oldalon, az alapvonal közeléből élesen középre rúgta a labdát, Lendvai jól érkezett, és előrevetődve fejjel a kapu jobb oldalába csúsztatott. 2-0

Két, csaknem azonos képességű csapat küzdelmében a sikert jobban akaró és jobban játszó hazai együttes magabiztos győzelmet aratott.

Mestermérleg
    Tóth Bálint: - Mai győzelmünket küzdeni tudásunknak, szervezettségünknek és a szerencsének köszönhetjük.
    Hartyáni Gábor: - Mi az elején két gólhelyzetet is elpuskáztunk, a hazaiak pedig az ajándékba kapott lehetőségeiket értékesítették.