2022.02.11, 19:23 (szerk.: 2022.02.12, 16:45)
    MTK—Vasas Hungária-ut 4 óra
    Vértes

Sporthirlap, 1919. október 17.

2022.02.11, 19:20
    A nemzetközi mérkőzést követte a MTK—-Vas-,és Fémmunkások SC bajnoki meccse-, a melyet a MTK nyert meg 3:0 (3:0) arányban. Szánalmas já­tékot produkált a két csapat. Egyetlen vigasztaló momentum a MTK födözetsorának (Kertész II—Orth —Nyul) a régi nívót megközelítő játéka volt. A MTK az első félidőben Winkler. Molnár és Nagy révén érte el góljait. Meglepetést keltett Feldmann teljes hanyatlása. A vasmunkások födözetsora jól játszott; a védelem bizonytalan, a csatázósor érték­telen volt.

Budapesti Hirlap, 1919 október 19.

3. avatar: seamandarin
    2022.02.11, 19:10 (szerk.: 2022.02.12, 16:46)
    MTK — Vas- és Fémmunkások 3:0 (3:0)

A hideg, szeles időjárás daczára közel ötezer főnyi közönség volt a Hungária-uti pályán, a mely a meglehetősen unalmas nemzetközi mérkőzésért némi kárpótlást talált az élénk iramban lefolyt és elég nívós bajnoki matchben. A Vasasok közvetlen védelme és halfsora ugyan kitünően dolgozott, még sem akadályozhatta meg a frissen és ötletesen játszó kék-fehérek fölényes győzelmét. A goalokat szünet előtt Winkler, Nagy és Molnár rugta.