Pécsi VSK - Keszthelyi Haladás-Honvéd SE 1 : 1 17:00

1. Nemzeti Sport: 200
  2. Új Dunántúli Napló: 200

2018.01.04, 21:29
    PVSK - Keszthely 1-1 (1-1)
    Pécs, 200 néző. V.: Kéri. PVSK: Torma - Tallósi, Nagy, Vókó - Bruder, Sipos, Pest R., Fehér Cs. (Bárány 82. p.), Papes - Kaszás, Benkovics (Balázs 82. p.). Edző: Rónai István. Keszthely: Kuczkó - Fehér A. (Máté 46. p.), Panghy, Szabadi - Csörnyei, Körösi (Virág 27. p.), Kelemen, Szoboszlai, Harnócz - Szőke, Ruskó. Edző: Pusztai László.
    14. perc: Pest R. előbb a kapusba vágta Papes begurítását, majd a hozzá újra visszakerült labdát közelről a bal alsó sarokba perdítette. (1-0).
    28. perc: Ruskó beadásánál Torma kapus és Vókó egymást zavarták, a labda a hátvédről került a saját kapujába. Öngól! (1-1).
    Unalmas, gyenge mérkőzés volt, amelyen a PVSK több helyzetet hagyott ki, mint az ellenfele. A vasutasok immáron március 19. óta nem nyertek. Jók: Pest R., Kaszás, Nagy, Tallósi, ill. Panghy, Kelemen, Szabadi.
    Rónai István: - Jól játszottunk, az ellenfél kapusa „mentett meg” bennünket a győzelemtől.
    Pusztai László: - Úgy kellett nekünk ez az egy pont, mint amikor aranyórát talál az ember. A játékosaim közül jó páran gyengén futballoztak.

Forrás: Új Dunántúli Napló, 1995-06-06