BKV Előre SC - Beremendi Építők SK 4 : 1 13:00

2017.12.23, 09:09
    BKV Előre - Beremend 4-1 (1-0)
    Bp. 300 néző. V.: Graboczky.
    BKV Előre: Sárközi - Gyimesi, Szeitl, Arató, Krecska - Széplaki, Szántó, Ivanics, Bencze - Szilveszter, Tóth. Edző: Sárosi László.
    Beremend: Hatala - Visinka (Fülöp a 38. p.), Óbert, Borsos, Gellén - Köller (Bíró az 56. p.), Vida, Weinert, Berecz, Valkai, Lajtai. Edző: Héhl János.
    A 26. perc: Széplaki futott el a jobb oldalon, pontos beívelését Szeitl lőtte 10 méterről a bal felső sarokba (1-0).
    A 69. perc: Bencze 18 m-ről váratlanul lövésre szánta el magát, bal lábáról a labda a jobb felső sarokba kötött ki. (2-0).
    72.perc: Berecz egyedül szólózott a BKV védők díszkiséretében 16 m-es bal lábas lapos lövése, a bal sarokba landolt (2-1).
    80. perc: Ivanics 14 m-ről lágyan a beremendi védők felett a jobb sarokba emelt (3-1).
    89. perc: Az üresen hagyott Bencze öt méterről senkitől sem zavartatva a jobb alsó sarokba lőtt (4-1).
    Az első játékrészben az Előre sokkal többet birtokolta a labdát. A vendég Beremend kontrái pedig erőtlenek voltak.
    Sárosi László: Nehezen indult a csapat, a szívósan, de sportszerűen védekező ellenfél ellen. Az eredmény számunkra kedvező, de a játékunknak még sokat kell javulnia.
    Héhl János: Ezen a mérkőzésen jól játszottunk, sajnos az ellenfélnek nagyobb szerencséje volt.
    Sárga lap: Gellén, Berecz, Valkai, Weinert, illetve Bencze.

Forrás: Új Dunántúli Napló, 1994-11-21