ESMTK-Hungaplast - Beremendi Építők SK 1 : 0 13:30

2018.02.10, 13:27
    ESMTK - Beremend 1-0 (1-0)
    Pesterzsébet, 400 néző. V.: Holtzimmer.
    ESMTK: Szűcs - Ócsai, Vaskó, Farkas, Balás - Gabnai, Németh, Kalvach, Felföldi - Magyar (Telek 83. p.), Simon (Argiropulosz 67. p.). Edző: Ebedli Ferenc.
    Beremend: Hatala - Visinka, Óbert, Macsi, Gellén - Lajtai (Kirchner 63. p.), Borsos, Weinert, Bíró - Fülöp, Berecz. Edző: Héhl János.
    34. perc: Jobboldali támadás végén Farkas pontos beívelését Németh úgy fejelte a hálóba, hogy a labdába még Hatala is beleért, de róla a hálóba perdült. (1-0).
    86. perc: Magyarral ütközött a 16-oson belül a kifutó Hatala. A megítélt büntetőt kivédte a beremendi kapus.
    Az első félidő közepes színvonalat és iramot hozott. A két kapu nem sűrűn forgott veszélyben, egészen a 34. percig, amikor vezetést szereztek a fővárosiak. A némi mezőnyfölényben játszó fővárosiak ellen a baranyai együttes elkapkodta a kontratámadásait.
    A második játékrészre alaposan feljavult a Beremend, időnként a kapujához szegezte a fővárosi együttest, de helyzeteit rendre elhibázta. Ezért elmaradt az egyenlítés.
    Ebedli Ferenc: - Nyögdécselünk. . .
    Héhl János: - Egy félidő előnyt adtunk az ellenfelünknek, és ez végül döntőnek bizonyult.

Forrás: Új Dunántúli Napló, 1994-10-31