III. Kerületi TVE - Tiszakécskei FC 1 : 0 16:30

2017.10.05, 19:49
    III. KER. TVE- TISZAKÉCSKEI FC 1-0 (0-0)
    Hévizi út, 1000 néző. Vezette: Oláh (Sóthy, Márta).
    III. ker. TVE: Csánk- Földvári, Kósa, Pálvölgyi, Metzger, Lilik, Szeibert, Juhász, Kajdy, Takács, Jankov. Edző: Rákosi Gyula.
    Tiszakécske: Nagy Zs- Szélpál, Berta, Drágán, Szoboszlai (Újfalusi 80. perc), Szántó (Maczkó 68. perc), Mike, Cseke, Tóth F., Balla M., Török. Edző: Reszeli-Soós István.
    21. perc: Balla M. lépett ki a védők közül, de 15 méterről leadott lövése centikkel a kapu fölött hagyta el a játékteret.
    25. perc: Megszerezhette volna a vezetést a Kerület, Kajdy 7 méterről a kapu mellé gurított.
    37. perc: Cseke 25 m-es nagy erejű lövését Csánk hárította.
    43. perc: Szántó ment el a bal oldalon, remekül adott középre, ám Csánk lehúzta a labdát a berobbanó csatárok elől.
    52. perc: Váratlanul megszerezte a vezetést a hazai csapat. Balról szállt be a labda, ám Nagy Zs. rosszul mozdult ki kapujából, s a védők ugyan elfejelték, de éppen Földvári elé pattant, aki kapásból, 20 méterről a bal alsó sarokba lőtt. 1-0.
    Csalódottan térhettek haza azok a tiszakécskei szurkolók, akik elkísérték kedvenceiket a Hévizi útra. Mert bár Csekéék a mezőnyben jól adogattak, s egyenrangú ellenfelei voltak a Kerületnek, a kapura sajnos semmi veszélyt nem jelentettek.
    Rákosi Gyula: - Küzdelmes mérkőzésen végre nyertünk. Remélem, ez további önbizalmat ad játékosaimnak.
    Reszeli-Soós István: - Tartalékosán álltunk fel, ám ennek ellenére a védőmunkával elégedett vagyok. Úgy érzem, döntetlent érdemeltünk volna.

Forrás: Petőfi Népe, 1994-04-05