Zalaegerszegi TE - Százhalombattai FC 2 : 1 14:30

Zalaegerszeg, 800 néző. Vezette: Sóthy (9) (Oláh, Molnár J.).
    ZTE: Tóth 6 - Kocsárdi 5, Szabó I. 5, Horváth A. 5, Halápi 6 - Lendvai 6, Szabó II. 6, Horváth J. 5 - Németh 5, Fujsz 5, Preisinger 5. Edző: Madár Gábor.
    SZÁZHALOMBATTA: Lipták 5 - Kövesi 5, Németh 6, Horváth T. 5, Serfőző 5 - Kövesi 5, Héring 5, Károly R. 6 - Csorba 5, Schróth 5, Károlyi G. 6.
    EDZŐ: Hegedűs Béla
    CSERE: Fujsz helyett Szabó II. (6) a 60., Héring helyett Beringer (-) a 72., Németh T. helyett Ruttkai (-) a 77., Csorba helyett Kovács (-), a 82. percben.
    GÓLSZERZŐ: Serfőző (öngól, szögletrúgás után Szabó I. fejesét a kapus Serfőző hátára ütötte, és a labda onnan került a hálóba) a 36. (1-0), Károlyi G. (tíz méterről a kapu
    közepébe) a 49. (1-1), Szabó II. (futtából, tizennégy méterről) a 65 percben (2-1).
    SÁRGA LAP: Kövesi a 78., Szabó III. a 81. percben.
    A ZTE kezdeményezett többet, de néhány formás támadáson kívül elhaltak a kísérletek. A vendégek néhány gyors ellentámadása nem okozott különösebb gondot. Szerencsés góllal szerzett előnyt a ZTE. Szünet után gyorsan egyenlített a Százhalombatta, ám a hazaiak ennél is szebb góllal szereztek újra vezetést. A hajrában a vendégek többször zavart okoztak az egerszegi kapu előtt, egyenlítési lehetőségeik is voltak, de azokat nem tudták kihasználni.
    Madár Gábor: - Igazán csak az eredménynek tudok örülni és a második félidő egyes szakaszaiban mutatott játéknak.
    Hegedűs Béla: - Az első félidőben gyengén játszottunk, a második félidőben helyzeteket teremtettünk, több gólt is szerezhettünk volna.

Forrás: Nemzeti Sport, 1994-03-07