Budafoki MTE— Szeged SC 1-0 (0-0)
    Budafok, 500 néző. V: Bognár (****) (Zvolenszky, Oláh).
    BUDAFOKI MTE: Lipták 6 -Szabó 6, Martin 6, Héjjas 6, Takó A. 6 -Bősze 5, Csiba 7, Szorokin 5, Sirmán 7 -Sári 5, Varró 7 Edző: Sárközi Lőrinc
    SZEGED SC: Hajdú 6 -Csúcs 5, Takács J. 6, Ottlakán 5 -Újvári 5, Takács Z. 5, Takó F. 6, Kiss 5, Bluzsin 5 -Váczi 5, Suslakov 4 Edző: Czibere László
    CSERE: Suslakov helyett Puskás (5), az 56., Szorokin helyett Frick (—) a 84., Bősze helyett Bruzsa (—) a 89. percben.
    GÓLSZERZŐ: Sirmán (a lesre játszó védők közül kiugorva 12 m-ről helyezett a hálóba) a 48. percben (1-0).
    SARGA LAP: Csúcs a 25., Bősze a 82. Puskás és Sári 86 p.

A tavasszal jó formába lendült két csapat élénk iramú, változatos mérkőzést vívott. Az első játékrészben a több ötletes támadást vezető hazaiak játszottak enyhe fölényben, ám lehetőségeik kimaradtak, csakúgy, mint a szegediek szórványos kontrákból adódó helyzetei. Szünet után viszont a vendégek első hibáját azonnal büntette Sirmán. A gól aktívabb támadójátékra serkentette a Tisza-partiakat, ám a rendkívül lelkesen és frissen futballozó hazaiak nemcsak jól védekeztek, de több lehetőségük volt előnyük növelésére
    is.
    Sárközi Lőrinc: — Egy-nullig mezőnyfölényben, jól játszottunk, több helyzetünk is volt. A gól után inkább védekezett a csapat, de végül is ez vezetett a győzelemhez.
    Czibere László: — A csapat ,,a múlt héten felejtette magát".

Forrás: Nemzeti Sport, 1993-05-03