Miskei TSZ SK - Debreceni VSC 1 : 1 17:00

2018.01.06, 18:16
    Pontszerzéssel kezdődött...
    Miske—DVSC 1—1 (1—1)
    Miske, 3500 néző. Vezette: Varga (Bajkai, László).
    Miske: Jeszenovics —. Jagicza, Kiss, Paletta (Pécsi a 70. percben), Miskolczi. Goldschmidt, Csincsák, Szekeres, Szedlacsek, Csög, (Pesti a 84. percben). Palásti. Edző: Gabala Ferenc.
    DVSC: Mező -Balogh, Földvári, Kiss, Nagy L., Sándor, Nagy Cs., (Bernáth a 77. percben), Tóth G., Szilágyi T., Margineán, (Georgiev a 80. percben), Szilágyi N. Edző: Nagykaposi Elemér.
    Sárga lap: Palásti a 65. percben. Piros lap: Nagy L. a 65. percben.
    11. perc: Tóth Gy. jobb oldali beadását Margineán 6 méterről éles fejessel küldte a kapu közepébe. 0—1.
    23. perc: Szedlacseket buktatták a 16-oson belül, a megítélt büntetőt Csög értékesítette. 1—1.
    Közepes színvonalú mérkőzésen kiegyenlített mezőnyjáték folyt. A vendégek több helyzetet dolgoztak ki, de sorra elhibázták. A miskei csapat főként Nagy L. kiállítása után közelítette meg a debreceniek kapuját, de a hálót nem tudta bevenni.
    Gabala Ferenc: — Megtettük az első lépést a cél érdekében, csapatom küzdőképességének köszönheti pontszerzését.
    Nagykaposi Elemér: — Rossz játékunk ellenére is gólokkal nyerhettünk volna, de végül is örülhetünk a döntetlennek.

Forrás: Petőfi Népe, 1991-08-26